Mobil Oyun

Mobil Oyun Öneri – Aion:Legions of War

Aion Legions of War
Mobil oyun önerisi için bu yazımızda Aion Legions of War oyununa bir göz atacağız ve oyuncu değerlendirmelerinden başka bir yazıda kısaca bahsedeceğiz. Yakın zaman içinde çıkacak olan Aion Legions of War oyunu PC sürümü temel alınarak geliştirilmiş bir NCSoft oyunu. Gelin kısaca Aion Legions of War oyununa bir göz atalım. Detaylı bilgi için daha sonra şimdiden kaydettiğim videosuyla beraber bir yazı daha yayınlamayı düşündüğüm Aion Legions of War Mmorpg mobil oyunuyla ilgili daha söylenecek çok şey var. Genel olarak oyun hala gitti ve oynanabilir diye düşünüyorum. Sizin görüşlerinizi de bekliyorum. 
Aion Legions of War mobil oyun

Aion:Legions of War mobil oyun

Oyun kahraman toplayarak bir kaç kahramanları oyuna girdiğiniz ve düşmanlarınızı alt etmeye çalıştığınız zindan tabanlı bir Mmorpg Mobil oyunu. 
Oyun görünüş itibariyle bir sıra tabanlı oyuna benzese de değil. Zira savaş esnasında sıra beklemiyor bütün gücünüz ve hızınızla saldırıyorsunuz. Sırasını beklediğiniz tek şey kahramanlarınızın yetenekleri. 
Aion Legions of War mobil rpg

Aion:Legions of War Kahraman yetenekleri

Oyunda deneyimlediğim kadarıyla kahraman yetenekleri girdiğiniz grubunuza göre sağ alt kısımda yer alıyor. Yeteneklerin üst kısmında yeteneğin hangi kahramana ait olduğu görülüyor. Temel yetenekler belli bir süre içerisinde dolarken üst yetenekler gereksinimler sağlandığı zaman asıl yeteneğin hemen üstünde beliriyor ve süresi bulunuyor. Süresi geçmeden kullanmanız gerekiyor. 
Aion Legions of War mobil oyun

Aion:Legions of War Kahraman sınıfları

Temel olarak oyunda tank, dps, healer gibi özellik sınıfları var. Bununla birlikte dps yapanlar yakın ve uzak olarak birbirinden ayrılıyor. Ayrıca bunlarda büyücü ve okçu şeklinde farklı yeteneklere sahipler. Her birinin kendine özgü yetenekleri varken aynı sınıftaki farklı kahramanlar aynı yeteneğe sahip olabiliyor. 
Aion Legions of War

Aion: Legions of War oynanış

NCSoft’un Aion Legions of War oyunu oldukça ilgi görecek. Buna emin olun. Zira oynanış ve dinamikler oturmuş. İngilizce bilenler için de sürükleyici ve sizi oyuna dahil eden konuşmalar var. 
Zindan tabanlı olan Aion:Legions of War oyununa bir bölüme girmeden önce kahramanlarınızı belirliyorsunuz. Kahramanlar ana kahraman ve arka kısımda kalanlar şeklinde diziliyor. 
Geliştirdiğiniz ve sevdiğiniz bir dps karakteriniz olsa bile onu takım lideri yapmak mümkün değil zira oyuna bir tank dahil ettiğinizde en başa o geçiyor. 
Oyuna girdiğiniz zaman seviyenize ve zorluğa göre 2 – 3 bölümü zindanlar karşınıza çıkıyor. İlkini geçtiğinizde kahramanlar kanatlarıyla ikinci zindana uçuyor. 
Bitirdiğiniz zaman başarı durumumuza göre 1 ile 3 yıldız arasında bir sonuç karşımıza çıkıyor. Oyun sonunda ise sandıktan eşyalar düşüyor. 
Aion Legions of War

Aion:Legions of War grafikler

Oldukça gelişmiş grafikleri sahip oyun gerçekten iyi görünüyor. Düşük donanımlı cihazlar biraz problem yaşayacak gibi duruyor. Xiaomi Mi 6 ile deneyimlediğim oyun bazı bölümlerde çok az takılmalar yapıyor. (Mi6 genelde hiç bir oyunda takılmaz) Lakin bunun telefondan değil de oyundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Zira oyun daha resmi olarak çıkmadı. Sadece Apk indirerek oynamanız mümkün. 

Aion:Legions of War indirme

Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Google Play ön kayıt olmak için buraya bakın. 
Aion Legions of War oyununu forumda değerlendir
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir