Mobil Oyun

Mobil Oyun Öneri : Zone Z – Hayatta Kalma Oyunu

Bu yazımızda sizlere kısaca oynamaya değer bir başka mobil oyundan bahsedeceğiz. Mobil hayatta kalma oyunu Zone Z değerlendirmemize ve tanıtımımıza başlayalım. Genel olarak bahsetmek gerekirse oyunun bir çok örneği mevcut. Beğenmeyen için alternatif bulmak çok kolay olacak. Örneğin Saga of Survival, Last Day On Earth gibi bir çok alternatifi var. Zone Z de bu oyunlara alternatif olmak için kaliteli grafikleriyle geliyor ama mantık aynı.

Zone Z genel özellikler 

Oyunun temeli hayatta kalmaya dayalıdır. Karşınıza çıkan zorluklar elbette temel ihtiyaçlarla birlikte adından da anlaşılacağı üzere zombiler ve diğer oyuncular. Tüm bu erkeklere karşı herşeyi dengede tutup korunarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. 

PvP ya da Co-op yapın

PvP yani diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Bu gerekli çünkü üzerinizdeki eşyaları almaya çalışacaklar, kurduğunuz evinize bahçemiz saldıracaklar. Sonuçta onlar da hayatta kalmak zorunda. Zone Z’nin en önemli bir başka özelliği diğer oyuncularla takım kurup savaşamanız mümkün. İster toplama yapın ister diğer oyunculara baskın yapın. 

Hayatta kalanları kurtar

Kendi barakanızı yaparak burada hayatta kalmanız için gerekli meteryalleri üretmeniz ve saklamanız mümkün ayrıca hayatta kalan başkalarını da buraya dahil etmeniz söz konusu.

Zone Z

Zone Z haritalar

İçerisinde yaşayan bir dünya barındıran ve kendine özgü kaynakları olan geniş haritalar oyuna dahil edilmiş. 

Crafting ve ev dekorasyon, tuzaklar

Kurduğumuz binayı dekore edebildiğiniz gibi eşyaları da kendiniz imal ediyorsunuz. Topladığınız kaynaklarla silahtan, tahtaya herşeyi imal etmek mümkün. Bununla birlikte oyunda diğer oyuncu ve yaratıkların saldırılarına karşı tuzak sistemi de mevcut.

Ölünce eşyalarıma ne olacak? 

Diğer oyunlarda olduğu gibi eşyalarınızı öldüğünüz yere dönerek alabiliyorsunuz. Başkaları almadan önce.

Zone Z grafikler

Oyunun gece gündüz döngüsü ve güneşli yağmurlu havalar grafiklere oldukça renk katıyor. 
Zone Z oyunu alternatif arayanlar için oldukça iyi. Ayrıca sizler için kaydettiğim videoyu gözden geçirin. Yazı içinde paylaştığım bağlantından oyunu indirebilirsiniz. 
Zone Z

Zone Z indir 

Share Zone Z APK (from APKPure) https://apkpure.com/p/com.kingsgroup.survival
Oyunun Google play ya da AppStore ‘da bir varlığı yok. Şimdilik sadece apk indirerek oynayabilirsiniz .İleride değişecek. 

Zone Z oynanış videosu

Yakında
Zone Z mobil hayatta kalma oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta Kalma

The Long Dark, ilk ücretli DLC'sini bu yıl bir "Season Pass" şeklinde alacak

Hayatta Kalma

Hayatta kalma oyunu Sons of the Forest Ekim'e ertelendi

Dying Light 2

Dying Light 2 geliştiricileri yeni oyun zorlukları, fotoğraf modu ve Game+ üzerinde çalışıyor

Fortnite

Cobra Kai, Dizinin Dördüncü Sezonuyla Birlikte Fortnite'a Katılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.