Mobil Oyun

Mobil Oyun Önerisi: Looney Tunes: World of Mayhem

Looney Tunes world of Mayhem

Son zamanların kaliteli yapımlarından birisi, bir sıra tabanlı rol Oyunu Looney Tunes World of Mayhem ‘ı sizlere kısaca tanıtmak istiyoruz. Yeni mobil oyun arayanlara, mobil oyun önerisi isteyenlere harika bir tavsiye. Mobil oyun sevenler özellikle rpg oyunlarına tutkun olanlar ve de sıra tabanlı zevkli maç arayanlar için harika bir mobil oyun önerisi olarak Looney Tunes World of Mayhem gösterilebilir. Bu yazının devamında oyun hakkında bilgilere, oynanışa ve taktikleri Erişebileceğimiz gibi ayrıca sizler için Youtube kanalıma yüklediğim videoya da erişebilirsiniz. Ayrıca verdiğim bağlantılardan Looney Tunes World of Mayhem ‘ı hem Android hem de iOS cihazlarınız için indirebilir hemen ücretsiz mobil oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Looney Tunes World of Mayhem genel özellikler 

Oyun bir sıra tabanlı oyun. Yani sizin birden fazla olan karakterleriniz ve de rakibinizin karakterleri sırayla oynuyor. Sıra takımdan takıma geçiyor. Ayrıca yapısı itibariyle bir rpg denebilir. Zira Warner Bros. larakterleriyle oynuyorsunuz. 90’lı yıllarda ülkemizde popüler olan Bugs Bunny, Dufy Duck, Domuzcuk ve diğer karakterler oyun içinde alınabiliyor. 
Looney Tunes world of Mayhem

Looney Tunes World of Mayhem oynanış

Oyun Sıra tabanlı olduğu için sıra size geldiği zaman bütün karajterlerinizle oynuyorsunuz ve rakibinizi bitirmeye çalışıyorsunuz. Her karakterin kendine özgü özellikleri var. Bu nedenle takımınızı ona göre kuruyorsunuz. 
Bazı karakterler saldırı odaklıyken bazıları hem saldırı hemde kendine ve takım arkadaşına güç vermek bununla beraber rakibi zayıflatmak üzerine güce sahip. Bazılarıysa iyileştirme özellikleri gösteriyor. 

Looney Tunes World Of Mayhem grafikler

Bildiğimiz Çizgi film grafiklerine sahip, göz dolduran bir oyun. Aslında çocuklara uygun olabilirdi ama yapısı gereği şiddet içeriyor lakin, çizgi filmleri düşündüğünüz zaman, Domuzcuk’un ördek ve tavşan ablama sevdası, tavşanın kendini yakalamaya çalışanlara yaptığı sinir bozucu işkenceler Vs. belki (siz karar verin) çocuğunuza oynatabilirsiniz. 
Looney Tunes world of Mayhem

Looney Tunes World of Mayhem taktik 

Diğer sıra tabanlı oyunlarda olduğu gibi ilk önce sıra hangi kahramanınızdaysa onunla rakip tarafında güçlü olduğunuz kahramana saldırın. İlk önce rakibi bir tane eksilmeyen çalışın ki bir sonraki turda daha az hasar alın. 
Looney Tunes World of Mayhem daha fazla detay için sizlerin keyfine sunduğun videoyu izlemenizi öneririm. 

Looney Tunes World of Mayhem oynanış videosu

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OutridersRehber

Outriders Başlangıç Rehberi #2

Mobil Oyun

TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG

AksiyonRehber

Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'nin En Akıllı 10 Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir