Mobil Oyun

NCSoft’tan Aion:Legions of War

Aion, Blade & Soul ve Lineage’in yapımcısı olan NCSOFT şimdi başka bir RPG oyununu mobile platforma taşıyor.

Aion:Legions of War ne zaman çıkıyor? 

24 Ocak’ta çıkışını gerçekleştirecek olan Aion : Legions of War, oyuncuya zevkli bir özgürlük vadediyor. Grafiklerin bir mobil oyun için harika olduğu oyunda, kahraman dizilimini istediğiniz gibi oluşturabilecek, saldırı güçlerini çok farklı yapıda koordine edip tamamen kendinize ait bir strateji oluşturabileceksiniz.

Aion Legions of War

Aion:Legions of War ücretsiz mi? 

Aion: Legions of War App Store ve Google Play’de f2p olarak (uygulama içi satın alımlar ile) gelecek.  Oyuncular her gün düzenli olarak www.aionlegionsofwar.com adresini ziyaret edip ön kayıt yapabilecek ve açılış günü için özel ödüller elde edebilecek.

Aion:Legions of War oyun içeriği 

Aion : Legions of War, oyunculara sınırsız kombinasyonları tecrübe edecekleri bolca zorluklar, PvP (kullanıcılar arası savaş) ve Klan zindan sistemi ile geliyor. Yüksek çözünürlüklü ve 3 boyutlu olacak olan Aion : Legions of War, mobil platformun bütün imkanlarını kullanmış gibi görünüyor. Bu oyunu oynarken kendinizi bilgisayarda oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Aion:Legions of War oyunu hakkında bilgi

Oyun hakkında her türlü bilgi, karakter, oyun bilgisi, oyunun dünyası ve daha fazlası ile ilgili yeni gelişmeler oyunun internet sitesi www.aionlegionsofwar.com adresinde yayınlanacak. Oyunun oynanışı, yayınlar ve daha fazlası da resmi Facebook ve Twittersayfalarında bulunabilir durumda olacak.
Oyunda.org ekibi olarak biz de oyunu yakından takip edip Youtube kanalımızda videolarını sizlerin beğenisine sunacağız. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG'yi duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir