Mobil OyunSimülasyon

Mobil Araç Simülasyon Oyunları / Mobil oyun Listesi

Hoşunuza gideceğini düşündüğüm 5 farklı araç simülasyon oyununu derledim. Listede ayrıca indirme linklerini de bulabileceksiniz. Videolarını da eklemeye çalışacağım. Görelim bakalım hangi oyunlarmış.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B

Gerçekçi grafik ve sensörlerin verdiği hisleri tatmak için bire bir mobil simülasyon oyunu. Pilotluğu merak mı ediyorsunuz? Bu oyun size Pilotluğu tattıracak. Oyun içinde para kazanmakta oldukça kolay. Farklı uçaklarla pilotluğunuzu sınayın.

savaş pilotu simülatörü

Savaş Pilotu Simülatörü 3B

Dr. Driving 2

Araç kullanmayı seviyor musunuz? Dr. Driving 2’de sizi memnun edecek özellikler bulunuyor. Yarışlar, park etme görevleri, serbest sürüş gibi notlarda oynayabilir, kendinizi trafiğin akışına bırakabilirsiniz. Harika bir açar simülasyon mobil oyunu. 
Dr. Driving 2 mobil yarış oyunu
Dr. Driving 2 

Traffic Rider

Türk yapımı olmasıyla ülkemizde oldukça çok oynanan oyun, dünya çapında da etkisini uzun zamandır gösteriyor. Traffic Rider mobil oyununda bir çok motorsiklet arasından istediğinizle oynayın, bölümleri geçin ve motorsikletinizi geliştirin. 
Traffic Rider mobil yarış oyunu
Traffic Rider 

Ultimate Car Driving Simulator 

Açık dünya özelliğine sahip Ultimate Car Driving Simulator mobil yarış oyunu etkileyici grafiklerinin yanında akrobatik hareketlerle de dikkat çekiyor. Oyunda oynayabileceğiniz yarışabileceğiniz bir sürü görev de bulunuyor. 
Ultimate Car Driving Simulator mobil oyun
Ultimate Car Driving Simulator 

Farming Simulator 18

PC’nin efsane oyunu çok uzun zamandır mobil platforma da geliyor. Hatta PC oyunundan çok da farkı bulunmuyor. Oyunda büyük bir çiftliği yönetiyor ve traktör, ramörk, pulluk gibi çeşitli tarım aletleriyle kendinizi geliştiriyorsunuz. Oyun ayrıca bir ekonomi simülasyonu desek yanlış olmaz. 
Farming Simulator 18 mobil çiftlik oyunu
Farming Simulator 18
Bu birbirinden güzel mobil simülasyon oyunlarını mutlaka gözden geçirin. Beğeneceğinize eminim. Başka kategorilerde başka oyunlar için listelerimiz de gelmeye devam edecek. Mobil oyun haberleri için bizleri takip etmeye devam edin. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

OverwatchRehber

En İyi Overwatch 2 Kahramanları

God of WarListe

Tüm God of War Zorluk Seviyeleri Açıklamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir