Mobil Oyun

No! Defend Your Country (Clash Royale Benzeri)

No Ülkeni savun mobil strateji oyunu

Bir özelliğiyle dikkat çeken oyun No!  Ülkeni Savun oyununda bahsedeceğim. Oyun tam anlamıyla Clash Royale benzeri oyunlardan birisi ve grafik açıdan da oldukça iyi. Yine aynı şeyler, Clash Royale popülerliği ardından bir sürü çıkan, mantar gibi biten kart destesi mobil oyunlardan birisi ama şunu eklemek lazım ki No! Ülkeni Savun kendine özgü özellikleri içinde barındırıyor ve hem size Clash Royale’i aratmayacak hem de zevk verecek mobil oyunlardan birisi. Gelin belirlediğimiz başlıklar altında yeni mobil oyun No! Defend Your Country oyununu kısaca aktaralım.

No! Ülkeni Savun genel özellikler

No! Oyunumuz genel manada bir kart destesi strateji oyunu olup dik ekran oynanır. Clash Royale benzeri bir mobil oyun olan No! Defend Your Country 3 kuleli 2 rakibin bir arenada birbirine üstün gelme savaşını konu alıyor. Kart destenizi 8 kartla belirleyip oyuna giriyor ve aynı anda 4 kararınızı görebiliyor ve seçip iksir değerine göre oynayabiliyorsununuz.
No Defend Your Country mobil strateji oyunu

İstiklal Marşı 

Oyunun en önemli kendine has 3 özelliği bulunuyor. İlki ve çok ilginizi çekecek olanı, oyun sonunda kazanan tarafın milli marşının kısa şekilde çalınması. Hem yenen taraf hem de yenilen taraf bu marşı duyuyor. 
İkincisi oyun içinde iksir kazanabileceğiniz ağaçlar. Bu ağaçları birliklerinizle yıkarak iksirinizi arttırmanız mümkün. Bir diğeri de arenanın ortasına yer alan şekil. Burada belli kartlar aktif olabilir ve değişik bir saldırı düzenlemeniz mümkün olabiliyor. Gerçi bu Clash Royale ‘de Domuz Binici’nin nehrin üzerinden atlamasına biraz benziyor. 

No! Ülkeni Savun oynanış 

Kart destenizi belirleyin ve oyuna girin. Size en uygun kartlarla hem saldırı hem savunmanızı yapın. Kartlarınızı da geliştirmeyi unutmayın. Seviye aldıkça hem kartlarınız gelişecek hem de tecrübe kazanıp hesabınızı seviye atlatabileceksiniz. 
No Ülkeni savun mobil oyun

No! Ülkeni Savun kartlar

Kartlar genel manada Clash Royale ve diğer kart destesi strateji oyunlarıyla benzerlik gösteriyor. Şekil olarak farklı olsalar da aynı mantık ve özellikleri sergiliyor. 

No! Ülkeni Savun grafik kalitesi 

Oyunun grafik kalitesi oldukça iyi. Clash Royale kadar var. Bununla birlikte kendine özgü yazı sitili de dikkat çekiyor. Çizimler çizgi film tarzında ve göze hoş geliyor. Renk paleti idare eder. 
No Ülkeni savun mobil strateji kart destesi oyunu

No! Ülkeni Savun sandık açılımı

Sandık ve özellikler farklı görünseler de aynı mantıkla, tıpkı Clash Royale gibiler. Belli süreyle açılır ve içerisinden kalitesine göre kart ve diğer değerli eşyaları düşürürler. Değer arttıkça açılma süresi de uzamaktadır. 
No! Defend Your Country oyunuyla ilgili sizlere bir de video kaydettim. Bir kaç maçımı ve yukarıda bahsettiğim özelliklerin çoğunu ve de diğer herşeyi bu videoda görmeniz mümkün. 
Mobil oyun videoları için Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın. Değerli görüşlerinizi her zaman bekliyorum. 

No! Ülkeni Savun oynanış videosu 

No Game Ülkeni Savun indir

Google Play – AppStore 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir