GTA 5ListeRol Oyunu

GTA Benzeri Mobil Oyunlar (Liste)

PC’de yıllarca rekorlar kıran efsane oyun serisi GTA’yı mobilde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun alternatifleri de var. Bu yazıda sizlere telefondan oynayabileceğiniz GTA alternatiflerini sıralayacağız. GTA Benzeri Mobil oyunlar listemize başlıyoruz.

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

gangstar vegas mobil oyun

 

Gangstar Vegas

Gameloft’un senelerdir efsane GTA benzeri mobil oyunu Vegas Gangsteri açık dünya oluşuyla harika etkinlikleriyle ve grafikleriyle dikkat çekiyor. Karakterinize bir çok şekil verebilir, bir çok silahı deneyebilirsiniz. Harika bir alternatif. Oyun GTA Bezneri Mobil Oyunlar için harika bir örnek.
Gangstar Rio: City of Saints mobil oyun

Gangstar Rio: City of Saints // GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Yine Gameloft, yine GTA benzeri bir oyun ama ücretli. 50 Liralık ücreti ile dikkat çeken oyun içeriğiyle de göz dolduruyor. Rastgele gerçekleşen olaylarla karşılaşabileceğiniz eğlence dozu yüksek suç dol bir mobil oyun Gangstar Rio: City of Saints. GTA Benzeri Mobil oyunlar için başka bir alternatif.
Google Play – AppStore
vegas crime mobil oyun

GTA Benzeri Mobil Oyunlar Vegas Crime

Eski GTA oyunlarını mı özlediniz? Vegas Crime mobil oyunu size tam bunu vadediyor. Zira grafik kalitesi ve oynanışla tıpkı eskide kalan GTA’yı andırıyor. Basit oynanış ve kontrol, bir sürü görev ve ödülle Vegas Crime mobil oyun sizleri bekliyor.
Google Play – AppStore
Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans

Gameloft yakın zaman önce yayınladığı bu oyunu ilk başta tepki toplasa da daha sonradan durumu toparladı. Modern bir suç oyunu olan Gangstar New Orleans grafik kalitesiyle de sizleri etkileyecek görünüyor. Bu mobil oyunun en önemli özelliklerinden birisi de mahalle savaşları. Sizde mutlaka deneyin.
GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Orjinal Mobil GTA Serisi

Elbette ki vazgeçemeyeceğiniz RockStar Games’in kendi orjinal mobil GTA oyunları da var ama bunlar ücretli olduğu için tercih edilmiyor. Oyuncuların çoğu ücretsiz alternatifleri arıyor. Gangstar Rio: City of Saints ‘e ücret vereceğime orjinal alırım diyenler için işte orjinal GTA mobil oyunları;
  1. Grand Theft Auto: San Andreas / Google Play – AppStore
  2. Grand Theft Auto: Vice City / Google PlayAppStore
  3. Grand Theft Auto III / Google PlayAppStore
  4. GTA: Liberty City Stories / Google Play – AppStore
  5. GTA: Chinatown Wars / Google PlayAppStore
Bu yazıda sizlere GTA ve benzerlerini listeledik. Oldukça ilgi çeken bu açık dünya suç simülatörü sizin de ilginizi çekiyorsa mutlaka deneyin. Çocuklarınızdan uzak tutun.
Ayrıca bakınız: https://oyunda.org/2019/01/rangers-of-oblivion-yeni-ckt-rpg.html
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Star Wars Commander Elmas Kasma (Güncel)