Mobil Oyun

Pubg Mobile'a Zombi Modu Mu Geliyor?

En sevilen ve çok oynanan Battle Royale mobil oyunlarından birisi Pubg Mobile hakkında inanılmaz dedikodular var. Bir çok yenilik Pubg Mobile oyuna ocak ayı içinde gelecek bir güncellemeyle ekleniyor. Dedikodulardan birisi de zombi modunu işaret ediyor.

Pubg mobile zombi modu

Pubg Mobile’a zombi modu mu geliyor?
Dedikoduların sahibi Youtuber Game Lovers ve Mr. Ghost Gaming. Söylenene göre Pubg Mobile ve Resident Evil 2 Remake bir ilişki içinde olacak. Bu oyunun 25 Ocak’ta çıkması sebebiyle o tarihlerde Pubg Mobile’ın da bir güncelleme alması söz konusu. Bu güncellemeyle de zombi modunun oyuna dahil edileceği söyleniyor.
Pubg Mobile zombi güncellemesi ne zaman?
Zombi modunu oyuna ekleyecek güncellemenin 18 – 20 Ocak gibi gelmesi bekleniyor. Elbette ne dedikodularla ilgili ne de tarihle ilgili resmi bir açıklamanın olmadığını ekleyelim.
Zombi modu hakkında inanılmaz tahminler
Yine söylentiye göre -resmi açıklama olmadığını bir kez daha hatırlatalım- zombi modu şu şekilde oynanacak. 100 kişi girdiğiniz haritada öldürdüğünüz rakiplerinizle zombiye dönüşecek ve sona kalanlar onlarla da mücadele etmek zorunda kalacak.
Pubg Mobile ölüm kamerası
Uzun zamandır beklenen özellik geliyor mu? Pubg Mobile ‘da ölüm kamerası sizlere nasıl öldüğünüzü tekrar oynatmanızı sağlayacak. Bu özelliğin bahsettiğimiz gizemli güncellemeyle gelmesi bekleniyor.
Oyuna yeni eklenen silah
Yine söylentiye bakarsak oyuna MK47 Mutant adında yeni ve etkili bir silah da ekleniyor. Ayrıca yeni araç Tushai bu güncellemeyle karşımızda olabilir.
Pubg Mobile dinamik hava
Aynı güncellemeyle birlikte Erangel ve Miramar haritalarında dinamik hava animasyonlarının eklenmesinin yanında klasik ses seçeneklerinin seçilmesi de mümkün kılınacak.
Tüm bu güncelleme haberleri doğru mu bilemiyoruz. Lakin verilen tarihe çok uzun bir süre kalmadı. Yine de şimdiye kadar güncellemeyle ilgili neden resmi bir duyuru gelmedi merak konusu. Yeni güncelleme detaylarını resmileştiği zaman sizlerle paylaşacağız. Yorumlarınızı esirgemeyin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Rol Oyunu

The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir