Mobil Oyun

Pubg Mobile'a Zombi Modu Mu Geliyor?

En sevilen ve çok oynanan Battle Royale mobil oyunlarından birisi Pubg Mobile hakkında inanılmaz dedikodular var. Bir çok yenilik Pubg Mobile oyuna ocak ayı içinde gelecek bir güncellemeyle ekleniyor. Dedikodulardan birisi de zombi modunu işaret ediyor.

Pubg mobile zombi modu

Pubg Mobile’a zombi modu mu geliyor?
Dedikoduların sahibi Youtuber Game Lovers ve Mr. Ghost Gaming. Söylenene göre Pubg Mobile ve Resident Evil 2 Remake bir ilişki içinde olacak. Bu oyunun 25 Ocak’ta çıkması sebebiyle o tarihlerde Pubg Mobile’ın da bir güncelleme alması söz konusu. Bu güncellemeyle de zombi modunun oyuna dahil edileceği söyleniyor.
Pubg Mobile zombi güncellemesi ne zaman?
Zombi modunu oyuna ekleyecek güncellemenin 18 – 20 Ocak gibi gelmesi bekleniyor. Elbette ne dedikodularla ilgili ne de tarihle ilgili resmi bir açıklamanın olmadığını ekleyelim.
Zombi modu hakkında inanılmaz tahminler
Yine söylentiye göre -resmi açıklama olmadığını bir kez daha hatırlatalım- zombi modu şu şekilde oynanacak. 100 kişi girdiğiniz haritada öldürdüğünüz rakiplerinizle zombiye dönüşecek ve sona kalanlar onlarla da mücadele etmek zorunda kalacak.
Pubg Mobile ölüm kamerası
Uzun zamandır beklenen özellik geliyor mu? Pubg Mobile ‘da ölüm kamerası sizlere nasıl öldüğünüzü tekrar oynatmanızı sağlayacak. Bu özelliğin bahsettiğimiz gizemli güncellemeyle gelmesi bekleniyor.
Oyuna yeni eklenen silah
Yine söylentiye bakarsak oyuna MK47 Mutant adında yeni ve etkili bir silah da ekleniyor. Ayrıca yeni araç Tushai bu güncellemeyle karşımızda olabilir.
Pubg Mobile dinamik hava
Aynı güncellemeyle birlikte Erangel ve Miramar haritalarında dinamik hava animasyonlarının eklenmesinin yanında klasik ses seçeneklerinin seçilmesi de mümkün kılınacak.
Tüm bu güncelleme haberleri doğru mu bilemiyoruz. Lakin verilen tarihe çok uzun bir süre kalmadı. Yine de şimdiye kadar güncellemeyle ilgili neden resmi bir duyuru gelmedi merak konusu. Yeni güncelleme detaylarını resmileştiği zaman sizlerle paylaşacağız. Yorumlarınızı esirgemeyin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir