Mobil Oyun

Summoners War Şekil Değiştirme Taşı En Çok Nereden Bulunur?

Summoners War, bağımlılık yapan bir sıra tabanlı Rpg oyunu olarak herkesin dikkatini çekiyor. Basit görünmesine rağmen oldukça zorlayıcı bir oyun olan Summoners War bir çok özelliği de içinde barındırıyor. Oyun en detaylı Rpg oyunlarından birisi.

Şekil değiştirme taşı

Oyunun bir özelliği de şekil değiştirme taşlarından geliyor. Canavarların görünüşlerini değiştirmek ve onlara yeni bir görünüş vermek için bu taşlardan kullanabilirsiniz. Oldukça nadir olan bu taşlar paket satın alınarak elde edilebiliyor. Lakin para ödemek istemeyen oyuncular, bu taşları zindanlardan düşürebiliyor. Peki nereden daha fazla şekil değiştirme taşı elde edebiliriz? 

Summoners War şekil değiştirme taşı nereden düşer? 

Oyuncuların da ortak kanısıyla bu taş en çok Cairos Zindanı’ndan düşüyor. Lakin yine de düşük ihtimal. 
Bununla birlikte ayrıca şekil değiştirme taşı en çok raidlerden düşüyor. 
Ayrıca şekil değiştirme taşı için yükseliş denemesinden faydalanabilirsiniz. Buradan her bir şekil değiştirme taşı yanında her 10 katta bir 8 şekil değiştirme taşı elde etmek mümkün. (Bu bilgiler zaman içinde gelecek güncellemeyle değişiklik gösterebilir)
Summoners War şekil değiştirme taşı
Ayrıca zafer puanıyla sınırlı sayıda şekil değiştirme taşı satın almak mümkündür. Yine aynı şekilde guild puanıyla da sınırlı sayıda şekil değiştirme taşı almak mümkün. 
Son olarak mana karşılığı yine bir kaç tane şekil değiştirme taşı alabilirsiniz. 
Çok seçenek olmasına rağmen miktar az olduğundan bununla birlikte bir şekil değiştirme işlemi için bir sürü taş gerektiğinden (100 adet) bu alımlar oldukça az geliyor. 
Hepsinin dışında bahsettiğim zindandan (Cairos Zindanı’ndan ) bu taşı elde etmeniz mümkün. Tek sıkıntı düşme şansının düşük olması. 
Summoners War oynuyor musunuz? 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir