Mobil Oyun

Telefonunuzla Uyumsuz Oyunları Nasıl Oynarsınız?

Google Play’e girdiğiniz zaman bazı oyunların indirme butonlarının görünmediğini bunun yerine “bu uygulama cihazınızla uyumlu değil” uyarısını görürsünüz. Bu uygulamayı o telefondan resmi olarak Google Play’den indirmeniz mümkün değildir. Lakin, o oyun ya da uygulamayı Google Play’den indirmek için bir yöntem mevcut. Gerekli olanları sizlerle paylaşalım, eğer kriterlere uyuyorsanız istediğiniz oyun ya da uygulamayı uyumsuz olsa bile indirim kullanabilirsiniz.

Market Helper nedir?

Market Helper, telefonunuzun modelini Google Play’e başka bir modelmiş gibi gösteren bir uygulamadır. Telefonunuz Lenovo marka ve örneğin Pubg Mobile’ı indirmek istediğinizde oyunun telefonunuzla uyumsuz olduğu uyarısını alıyorsunuz. Market Helper sizlere telefonunuzun modelini farklı gösterme imkanı sağlıyor. Telefonunuzu bu uygulama ile Samsung Galaxy S6 gibi göstermeniz mümkün.
  1. Market Helper uygulaması, buradan ya da buradan indirin.
  2. Telefonunuzun rootlu olması gerekli.
  3. Uygulamayı kurun.
Bu kadar. Bu işlemleri yapın. İstediğiniz oyun ve uygulamayı indirin.

Neden root gerekiyor?

Rootlu erişimi telefonun her bir koduna erişim vermeniz manasına gelir. Android de olsa bazı bölümler son kullanıcının kontrolüne kapalıdır. Bunun sebebi telefonun güvenliğidir. Bu uygulamanın root iznine ihtiyaç duymasının sebebi de komple telefonun kimliğini değiştirecek olmasıdır. Bu normal birşey olmadığı için elbette root izni gereklidir.
Yapmanız gereken tek şey rootlu cihazınızda bu uygulamalardan istediğinizi kurmak ve telefonunuzun modelini uygulamayı çalıştıracak telefon modeliyle değiştirmek. Daha sonra telefonunuz sanki belirlediğiniz telefon gibi davranacak. Google Play telefonunuzu belirlediğiniz telefon zannedecek ve uyumsuz uygulamayı elbette uyumlu olarak gösterecektir.
market helper

Konuyu forumda tartış.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir