Battle RoyaleHayatta KalmaMobil Oyun

En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar (Ocak 2019)

Bir çok oyun oynuyoruz, kimini seviyoruz kimini hemen kaldırıyoruz. Bu nedenle en iyiler listesi de sürekli değişebiliyor. Bu yazıda sizlere son zamanlarda ücretsiz ve popüler mobil oyunlardan, En iyi ücretsiz mobil oyunlardan bahsedeceğiz.

Ücretsiz en iyi mobil oyunlar (Android) 

Android için en iyi ücretsiz oyunlar
Android için en iyi ücretsiz oyunlar listesinde değişiklikler elbette var. İşte son zamanlarda Android üzerinden en çok oynanan oyunlar; 

Pubg Mobile

Tencent ‘in oyunu en iyi oyun ödülünü de aldı. Oyun bir Battle Royale hayatta kalma oyunu. Arenada çeşitli yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalan son kişi olun ve oyunu kazanın. 

Kelime Gezmece

Bulmaca severler buna bayılacak. Bulmaca dediğim bildiğimiz gazete bulmacası. İçerisinden farklı zorluk seviyeleri olan bir sürü bulmaca var. Ve son zamanlarda ülkemizde oldukça sevilmiş. 
Kelime gezmece

Subway Surfers

Bu ücretsiz en popüler oyunlar kategorisinde tepelerden inmeyen bir oyun. Yine 3. Sırada. Yakında gelecek bir güncellemeyle elbette yine bir iki sıra yukarı tırmanabilir. Bir mobil sonsuz koşu oyunu. Oldukça zorlayıcı. 

Helix Jump

Değişik bir refleks mobil oyunu. Oyunda topunuz sarmal bir yapıdan aşağı düşüyor. Amacınız engele takılmadan topu mümkün olduğunca aşağı düşürmek. Bunun için yapıyı sizin çevirmeniz ve topu engelleyecek şeyleri ortadan kaldırmanız gerekiyor. 
Helix Jump refleks mobil oyunu

Minecraft Deneme Sürümü

Ücretsiz herhangi bir apk Vs uğraşmadan ve para da vermeden Minecraft oynamak ister misiniz? Mojang bunu mümkün kıldı. Herkesin denemesi için Minecraft’ı kısıtlı olarak ücretsiz hale getirdi. 

iOS için en iyi ücretsiz oyunlar 

İOS için en iyi ücretsiz oyunlar
Peki iPhone cephesinde durumlar nasıl? Hangi oyunlar ücretsiz ve popüler bir göz atalım.  Bu kısım ülkemize özgü olabilir. Apple oyunları ve iTunes ilgili detaylı bilgim yok. 

Game of Sultans

 İlgi çeken bir strateji oyunu. Bize hitap ettiği için ayrıca önemli. Kale geliştirme oyunlarını sevenler mutlaka baksın. 

Game of Sultans mobil oyun

Kafa Topu 2

Oldukça başarılı olmuş bir Türk yapımı başka mobil oyun. Oyunun basit yapısına rağmen rekabetçi olması herkesin dikkatini çekiyor. 
Kafa topu 2

Asphalt 9 Legends

Gameloft’un geçen sene çıkan efsane bir başka araba yarışı mobil oyunu. Oynanış olarak bir önceki sürümüne göre biraz daha kolaylaştırılan oyun grafik olarak da bir adım öne götürülmüş.

Helix Jump 

iOS içinde popüler ücretsiz oyunlar kategorisinde yer almış oyun. 
Helix jump iOS

Bumper io

Basit arena oyunu. Amacınız diğer rakipleri alanın dışına itmek. Süre bitene kadar hayatta kalın. Dondurma yiyin ve daha da büyük ve güçlü hale gelin. Klasik ama değişik tarzda bir mobil io oyunu. 
Bumper io mobil oyun
Oldukça iyi oyunları sizlere tanıtmaya ve bağlantılarını vermeye çalıştım. En iyiler listesi sürekli değişiyor. Biz de en iyi ücretsiz mobil oyunları sizlere bir sonraki yanımızda yüne vermeye çalışacağız. Bu sebeple takipte kalın. 

En iyi ücretsiz oyunlar ekleme yapmak isterseniz tıklayın 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir