Mobil Oyun

Yeni Çıkan Mobil Oyunlar

Mobil oyuncular için harika bir liste hazırladık. Çıkışını yeni gerçekleştirmiş mobil oyunları derledik. Siz de yeni bir mobil oyun arıyorsanız mutlaka oyun listemize göz atın.

Rebel Inc.

Plague Inc ile başarılı bir performans sergileyen Miniclip aynı mantıkla yeni bir temayla karşımızda. Plague Inc oyununda dünyaya ölümcül bir virüs yayarak tüm hayatı silmeye çalışıyoruz. Rebel Inc’de ise aynı mantıkta isyancıların dünyayı ele geçirmesi için uğraşıyoruz. Oldukça eğlenceli olan Rebel Inc mobil oyunu  şimdilik sadece iOS tarafında yayınlandı.
rebel inc mobil oyun

Command & Conquer: Rivals PVP

EA’nın bir başka harika oyunu. Genel olarak kart destesi oyunlarıyla benzer mantıkta oynanıyor. Clash Royale popülerliğinden sonra bir çok yapımcı bu yöne kaydı ve bir bir benzer oyunlarını çıkarmaya başladı. Oyunda kartlarınızı savaş alanına yerleştiriyor ve ortada bulunan füzeyi etkinleştirmek için mücadele veriyorsunuz. Strateji kategorisinde yer alan bir mobil oyun. Hem Android hem de iOS platformu için çıkmış durumda.
Command & Conquer: Rivals PVP
Command & Conquer: Rivals PVP indir

Infinite Knights

Android platformu için çıkan mobil oyun Infinite Knights old school denilen grafiklere sahip. Nostalji yapmak isteyenler için harika bir alternatif. Zindan tabanlı oyunda kat kat ilerliyor ve güçlü düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Takımınızda ise 6 adet kahraman bulundurabiliyorsunuz. Bu piksel grafiklere sahip oyunu indirmek için Androidli bir cihaza sahip olmalısınız.
Başka yeni mobil oyunlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir