Mobil Oyun

Yeni Çıkan Mobil Oyunlar

Mobil oyuncular için harika bir liste hazırladık. Çıkışını yeni gerçekleştirmiş mobil oyunları derledik. Siz de yeni bir mobil oyun arıyorsanız mutlaka oyun listemize göz atın.

Rebel Inc.

Plague Inc ile başarılı bir performans sergileyen Miniclip aynı mantıkla yeni bir temayla karşımızda. Plague Inc oyununda dünyaya ölümcül bir virüs yayarak tüm hayatı silmeye çalışıyoruz. Rebel Inc’de ise aynı mantıkta isyancıların dünyayı ele geçirmesi için uğraşıyoruz. Oldukça eğlenceli olan Rebel Inc mobil oyunu  şimdilik sadece iOS tarafında yayınlandı.
rebel inc mobil oyun

Command & Conquer: Rivals PVP

EA’nın bir başka harika oyunu. Genel olarak kart destesi oyunlarıyla benzer mantıkta oynanıyor. Clash Royale popülerliğinden sonra bir çok yapımcı bu yöne kaydı ve bir bir benzer oyunlarını çıkarmaya başladı. Oyunda kartlarınızı savaş alanına yerleştiriyor ve ortada bulunan füzeyi etkinleştirmek için mücadele veriyorsunuz. Strateji kategorisinde yer alan bir mobil oyun. Hem Android hem de iOS platformu için çıkmış durumda.
Command & Conquer: Rivals PVP
Command & Conquer: Rivals PVP indir

Infinite Knights

Android platformu için çıkan mobil oyun Infinite Knights old school denilen grafiklere sahip. Nostalji yapmak isteyenler için harika bir alternatif. Zindan tabanlı oyunda kat kat ilerliyor ve güçlü düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Takımınızda ise 6 adet kahraman bulundurabiliyorsunuz. Bu piksel grafiklere sahip oyunu indirmek için Androidli bir cihaza sahip olmalısınız.
Başka yeni mobil oyunlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

HaberMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.