ListeYeni Oyunlar

Yeni Mobil Oyunlar 2019

Yakın zaman içinde çıkması planlanan harika oyunları sizler için derledim. Yüksel grafikli mobil oyunlardan, eğlenceli ve renkli bulmacalara bir sürü oyun kısa süre içinde cep telefonlarınızda olacak. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan oyunlarımıza geçelim.

Axe : Alliance Vs Empire

Nexon yüne harikalar yaratacak. Axe: Allliance Vs Empire oyunu yüksek grafikleri ve aksiyon dolu tarzıyla hemen dikkatimi çekti.
Axe Alliance Vs Empire
Axe:Allince Vs Empire oyununda temelde iki farklı taraf arasında geçen bir savaşın içindesiniz. İttifak ve İmparatorluk. Oyunda PvP ‘den Co-Op içeriğe rekabetçi modlardan boss savaşlarına herşey mevcut.
Fantastik bir hikayesi olan Axe:Alliance Vs Empire oyununun en önemli özelliklerinden birisi açık dünya olması. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla Axe:Alliance Vs Empire oynamanız mümkün olacak. Ön kayıt olmak için buraya bakın.

Dancevil

Nadir olarak yayınlanan oyunlardan bir tanesi ve ayrıca ilginç bir yapısı var. Dancevil bir dans oyunu.  Dancevil oyununu bir simülatör kategorisine sorabilirsiniz.
Dancevil müzik ve dans oyunu mobil oyun
Oyunda en önemli özellik kendi müziğinizle ve dansınızla videolar yapabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bir tarz Simülatörü gibi. Oyunda kaydetiğiniz videoları, dans ve müzik videolarını sadece oyun içinde değil ayrıca bütün sosyal medya hesplarınızla da paylaşmanız mümkün. Ön kayıt olmak için buraya bakın.

King Rivals War Clash Strayeji

Clash Royale benzeri bir başka oyun daha piyasaya çıkıyor. Sıkıldık mı? Ben sıkıldım. Çünkü zaten çok fazla alternatifi var. Yayınladıkları videoya baktığınız zaman grafik olarak farklı bir tarz seçtiklerini göreceksiniz. Bununla birlikte yatay ekran oynanıyor. Castle Crush oyununu bilenler buna da aşina olacaklar. Mobil kart destesi strateji oyunu arayanlar, hala alternatif bulamadım diyenler biraz daha bekleyin. Oyun yakında çıkıyor. Ön kayıt için
burası.

Defender Z

Başka bir zombi oyunu mu arıyorsunuz? O halde kule savunma oyunu tarzında Defender Z ile akın akın gelen zombilere karşı köyün ve şehrimiz savunun.
Benzer oyunları oynamış olmalısınız. Bir kulenin olur ve düşman hiç durmadan gelmeye devam eder. Bu kuledeki silahları geliştirerek her seferinde daha da çoğalan ve güçlenen akıllara karşı dik durmaya çalışırsınız. İşte Defender Z, tam da bu oyun. Ön kayıt ol.
Daha bir çok mobil oyun geliştirme aşamasında. Yalın zaman içinde çıkacaklar. Ben de sizler için ön kayıt aşamasına girdiği zaman mutlaka tanıtımını yapacağım.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Game PassListe

Xbox Game Pass: Beş Saatten Kısa Sürede Bitirilebilecek Oyunlar

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Liste

En İyi Dinazor Oyunları (Liste)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir