Yarış Oyunları

Severek Oynayacağını Mobil Yarış Oyunları

Mobil cihazların en popüler oyun kategorisinden birisi de “yarış” kategorisidir. Bu kategoriden sizler için beğenerek oynayacağınız bir birinden güzel ve özel 5 yarış oyununu sizin için derledik. Yarış oyunlarını blogumuzda çok fazla yer vermediklerimizden seçmeye çalıştık. Kısa kısa indirmenizi tavsiye ettiğimiz yarış oyunları;

Need for speed no limit

 

Need for Speed: No Limits

EA’nın uzun süredir iyi işler çıkaran oyunu Need for Speed No Limits oyunu yüksek grafik detayları, kariyer modu ve sizi içine çeken yarış modlarıyla dikkat çekiyor.

Ayrıca bakınız: Mobil Araç Simülasyon Oyunları / Mobil oyun Listesi

Mobil yarış oyunları kategorisinde bir çok oyunun önüne geçebilecek ve bir çoğuyla mücadele edecek düzeyde. Oyunda zorlayıcı 1000 yarışla birlikte yarışmaya doyacağınızı garanti ediyoruz.

Google PlayAppStore

 

 

Cyberline Racing

Diğer araba yarışlarından en önemli farkı “ölüm yarışı” tarzında olması. Sinemada filmi yayınlandıktan sonra popüler olan bu tür oyunlarda da oldukça ilgi gördü.

Mobil oyun Youtube kanalıma abone olabilirsiniz

Şimdi mobil bir oyunla karşınızda. Arabaya modifiye edilen silahlar ve bunların çeşitliliği yarışın zorluğunu daha da etkiliyor ve iyi bir nişancı olmanızla birlikte reflekslerinizin daha iyi olması geride kalmış olsanız bile sizi liderliğe götürebilir.

Google Play – AppStore

 

 

Desert Warms

Harika bir hayatta kalma mücadelesi, heyecan dolu bir kaçış. Sizi devasa yaratıkların olduğu bir gezegene bıraktıklarında arabanızla bu yaratıklardan kaçmaya çalıştığınızı düşünün. Elbette yakıt almalı ve bazı zamanlarda hızlanmalısınız. Yoksa bu devasa yer altı kurtcuklarına yakalanırsınız. Siz kaçabilir misiniz?

Google PlayAppStore

 

 Kart Stars

Kart yarışlarını sevenler için minik ama hızlı araçlarla zorlu bir parkurda rakiplerinizi ezmeye hazır mısınız? Minik arabalar minik sürücülerle eğlenceli bir yarış oyunu.

Google Play – AppStore

 

 Nitro Nation 6

CSR mobil oyunu benzeri oyunları sevenler için ideal bir alternatif olan Nitro Nation 6’da yüz civarı lisanslı ve yüksek grafik kullanılarak çizilmiş arabalar mevcut. Fizik kurallarının da heyecan verici şekilde kullanıldığı oyunda kısa mesafede diğer araçlarla mücadele etmek suretiyle yarışlara giriyorsunuz.

Google PlayAppStore

 

Oyunlarla ilgili görüşlerinizi, listeye eklemek istediklerinizi bize yazınız. 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact S Tier Karakterler

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Tier Bakımından Overwatch 2 Karakterleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir