Yeni Oyunlar

Yeni Çıkacak Android Oyunlar Listesi Şubat 2019

Bu ay oldukça fazla yeni oyun Google Play üzerinden ön kayıt aşamasına geçti. Şubat ayı için yazdığım 3. liste. Ön kayıt aşamasına daha yeni geçmiş mobil oyunları sizler için derleyeceğim. Bakalım seveceğiniz bir mobil oyun içerisinde var mı?

Yeni çıkacak Android oyunlar

Listemizde yeni ön kayıt aşamasına girmiş Android oyunlar bulunuyor. Hepsini kısaca özetlemek istiyorum. Dilerseniz ilk mobil oyunumuzla başlayalım.

Tales of Wind

Tales of wind rpg

Genel olarak mmorpg türünde olan mobil oyun içerisinde bir sürü mod barındırıyor. Bilgi yarışması, nişanlılık gibi. Ayrıca oyunda evcil hayvan yakalayıp eğitmek ve onları savaşta kullanmak da var. Bununla birlikte evlilik sistemini oyun içinde görebiliyoruz. İkili görevleri bu kişiyle yapmanız mümkün.

Google Play

Wonder Park Magic Rides

Wonder Park Magic Rides

Son zamanların en iyi simülasyon oyunu olmaya aday oyunumuz, mobil oyun ön kayıt kategorisinde sizleri bekliyor. Yakın zaman içinde çıkması beklemen oyun filminden esinlenerek geliştirilmiş. Oyunda hayal gücünüzü kullanarak bir lunapark geliştiriyorsunuz. Herşeyi sıfırdan yapıp istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz bir eğlence alanı. Bu mobil oyun piyasasında olan şehir yönetme ve oluşturma oyunlarına benziyor.

Google Play

Jump Rider Crazy Boat

Jump Rider Crazy Boat

Başka bir küp şekilli oyun, sizlere basit ama eğlenceli zamanlar vaadediyor. Oyundaki amacınız kanalda hızlanıp bir rampadan atlamak ve ne kadar uzağa gidebileceğinize bakmak. Kendinizi geliştirip her zaman daha uzağa gidebilirsiniz. Ayrıca oyundaki birbirinden eğlenceli karakterlerin ve kıyafetlerin ayrıca botların kilidini açabilirsiniz. Tek parmakla oynanabilen harika bir eğlence.

Google Play

Links : Wild Animals Match 3

Links wild animals match 3

Hayatımıza yakın zaman içinde girecek başka bir renk eşleştirme mobil oyunu, bulmaca oyunları kategorisinde yer alacak Links oyunu renk eşleştirmeyi şirin ve vahşi hayvanlar ile yaptırıyor. Renkleri eşleştir, bulmacaları çöz ve değerli eşyaları topla. Harika bir hayvan eşleştirme puzzle oyunu. Mutlaka deneyin.

Google Play

Monster With Attitude Arena PvP

İo mobil oyun arena

İlginç ve farklı tarzda io oyunları arıyor olmalısınız. O halde bu oyun yakında karşınızda olacak. Yeni çıkacak Android oyunları içerisine başka bir io oyunu daha ekleniyor. Bu mobil oyununda 8 kişilik maçlar yapıyorsunuz. Fantastik yaratıklarla herşeyi yok ederek ilerliyorsunuz. Elbette büyük olan küçük olanı yiyor. Bu nedenle rakiplerinizden önce büyümelisiniz.

Google Play

Stardev Valley

Stardev valley

Retro tarzda uzun zaman PC de popüler olan harika bir çiftlik oyunu. Oyunda rpg adına herşey var. Çiftliğini yönet, geliştir, hayvanları çoğalt, ürün ek, hasat et. Çiftlik yönetimi adına herşey bu oyunda. Daha fazlası ise sizi bekliyor. Yeni Android oyunları içerisinde harika bir alternatif.

Google Play

Başka yeni mobil oyunlar için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca bütün mobil oyun haberleri sitemizde yayınlanıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSandboxYeni Oyunlar

Fantastik Battle Royale Ride Out Heroes Şimdi Ön Kayıtta

MMORPGYeni Oyunlar

Dawn of Isles, Netease'in Yeni MMORPG Oyunu Ön Kayıtta

Hayatta KalmaRol OyunuYeni Oyunlar

Durango: Wild Lands Türkiye İçin Çıktı

İnşaa OyunlarıSandboxYeni Oyunlar

Minecraft'ın Sanal Gerçeklik Sürümü Yakında Çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ücretsiz Savaş Oyunları – Silah Oyunları