AksiyonListe

Aksiyon Oyunları Tavsiyesi 5 Mobil Oyun

Sizler için hazırladığım bu mobil oyun listemizde genel olarak aksiyon oyunları kategorisine giren ama içerisinde macera oyunları, rpg oyunları ve korku oyunları içeriklerini de barındıran oyunları sıralayacağım. Telefonunuzdan oynayabileceğiniz bu harika oyunlar listemize geçmeden önce bir kaç bilgi verelim. Aksiyon oyunlarımızı ilginizi çekebilecek türden belirlemeye çalıştım. Ayrıca en çok ilgi gören ya da pek bilinmeyen oyunlara da yer vermek istedim. Umarım aksiyon oyunları listemi beğenirsiniz. Dilerseniz listemize geçelim.

Horrorfield – Multiplayer Survival Horror Game

Horrorfield - Multiplayer Survival Horror Game

Bilgisayarda bir zamanlar efsane olan korku oyunu Dead by Daylight’ın benzeri desek yanlış olmaz. Oyunda tamamen aynı şeyleri yapıyorsunuz. Belli bir alan içinde bir grup tutsak ve bir de katil oyundasınız. Tutsaklar, ortamı aydınlatarak, jeneratörleri tamir ederek alan içinden yakalanmadan kaçmaya çalışırken katilde hepsini bir ağaca asarak işkence etmek niyetinde. Heyecen dolu bu mobil oyun daha yayınlanmadı, deneme sürümünde. İndirip deneybilirsiniz.

Google Play

Fastlane: Road to Revenge

fastline

Aksiyon oyunları içerisinde heyecan verici hızıyla ilginç bir platform oyunu. Fastlane: Road to Revenge mobilden oynayabileceğiniz daha önce tanıttığımız Space Justice oyununa benziyor. Bu oyunun karada geçen kısmı desek yanlış olmaz. Tüm silahlarla donattığınız arabanızla yolda ilerlerken karşınıza gelen her türlü engeli patlatıp yolu açıyor ve hızlı bir şekilde ilerliyorsunuz.

Google Play   AppStore

Robot Warfare: Mech Battle

Robot Warfare Mech battle

Son zamanların popüler kategorisi robot savaşlarının mobil versiyonlarından birisi Robot Warfare: Mech battle içerisinde bir mod barındıran aksiyon dolu bir savaş oyunu. Grafik kalitesiyle dikkatimi çeken oyun; takım savaşı, ölüm maçı, puan savaşı gibi zorlu modlara sahip. Oyunda dev bir robotu kontrol ederek aksiyona giriyor ve diğer dev robotlara karşı mücadele ediyorsunuz.

Google Play  AppStore

Into the Dead 2 Aksiyon Oyunları

into-the-dead-2-image-1

Televizyonun uzun zaman popüler kalan içeriği geçtiğimiz sene yine filmi de sinemaya gelen Hayalet Avcıları (Ghostbusters) mobil oyunu karşınızda. Ghostbusters sever misiniz? O halde hikayesiyle sizi kendine bağlayacak bu aksiyon oyununu mutlaka kontrol edin. Oyunda hayaletlerin dışında yeni düşmanlarla da karşılaşacak ve onları da hapsetmeyi deneyeceksiniz. Macera ve korku dolu bu bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

Google Play  AppStore

Gangstar New Orleans OpenWorld

gangstar new orleans aksiyon oyunu

Gameloft’un efsane oyunu Gangstar serisinin son oyunu New Orleans açık dünya yapısıyla karşınızda olan harika bir aksiyon oyunu. Mmorpg kategorisine de giren oyun hikaye ve oyun içi görevleriyle karşınızda. Oyunda suç dünyasına adım atıyor ve şehri ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Bunun için bir sürü badire atlatacaksınız. Mutlaka denemeniz gereken bir aksiyon oyunu. Oyunda ayrıca merkez geliştirme özellikleri de bulunuyor.

Google Play  AppStore

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Çıkacak Android Oyunlar Listesi Şubat 2019