Rol Oyunu

Battle Chasers: Nightwar Android İçin Yayınlanacak

Klasik sıra tabanlı rol oyunu Battle Chasers: Nightwar, bu yaz Android kullanıcıları ile buluşacak. Oyunun hayranları oldukça heyecanlı. Resmi bir tarih yok ama oyunun Android için yaz ayları içinde yayınlanması söz konusu. Sıra tabanlı rol oyunlarını sevenlerin takip etmesi gereken bir haber. Battle Chasers: Nightwar çıkışını gerçekleştirmeden önce ön kayıt aşamasına girecek mi bilmiyoruz. Bu sayede haber almak detay görmek mümkün olabilir di yine de sizler için takipte olacağız.

Battle Chasers: Nightwar Sıra Tabanlı Rpg

Oyun sora tabanlı bir rpg olarak karşımıza çıkıyor. Elbette mobil oyunları çoğu gibi zindan sistemi oyunda var. Ayrıca 6 kullanılabilir ve birbirinden yetenekli kahraman da sizi bekliyor. Takımımız bu kahramanlardan kurup zindana savaşmaya gidebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Angry Birds Legends Açık Betası Başladı

Klasik Final Fantasy oyunlarından ilham alındı

En önemli bir başka özellik ise Final Fantasy havasında bir oyun olması. Bu açıdan kendisine şimdiden Android cephesi içinde hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Elbette mobilde nasıl duracak, oynanış nasıl olacak şimdi bilmiyoruz ama Final Fantasy fanlarının oyunu birkere deneyeceğinden eminiz.

Battle Chasers: Nightwar ücretli mi?

Konuyla ilgili de resmi bir açıklama olmadığı için birşey diyemesek de ücretsiz olması çok daha yüksek ihtimal. Zira bir çok mobil oyun geliştirici ücretsiz oyun yazmayı daha mantıklı buluyor. Ayrıca yapılan araştırmalar ücretsiz mobil oyunları ücretli olanlara göre daha çok para kazandırdığını ortaya koyuyor. Bu açıdan Battle Chasers: Nightwar Sıra tabanlı rol oyununun ücretsiz çıkması çok daha mantıklı olacaktır.

Ayrıca Bakınız:   SpellForce – Heroes & Magic Android İçin Çıktı

Battle Chasers: Nightwar içerik nasıl?

Oyunun sizi tatmin edecek bir yapısı var. Bünyesinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Oldukça fazla özellik barındırıyor. Bunlardan bazıları, Eşya üretme, bulmaca çözme ve kaynak aldığı çizgi romanları okuma gibi. Bu tür ilgi duyanların hiç sıkılmayacağı bir oyuna gibi görünüyor.

Battle Chasers: Nightwar tanıtım videosu

Ayrıca meraklısı için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Oynanış hakkında derin bilgiler vermese de en azından içerik için bir fikriniz olabileceğini söylesek doğru olurdu.

Bu türde bir çok oyun hali hazırda Android evreninde bulunuyor. Başarılı olması için gerçekten büyük yenilikler getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaz aylarında çıktığı zaman göreceğimiz oyun hakkında sızım bir fikriniz var mı mı?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRol Oyunu

Elden Ring'in Konsollara Gelişi Gecikecek Mi?

Rol Oyunu

Minecraft'ın Harry Potter Haritası Tamamlandı

KonsolRol Oyunu

Godfall, PS5 Lasman Oyunu Hakkında Yeni Detaylar

AksiyonRol Oyunu

GTA Online Herkese Oyun İçi Para Dağıtıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir