Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Silah Rehberi

Pubg Mobile, mobil battle royale oyunu, en önemli unsurlarından birisi elbette silahlar. Bir çok oyuncu maalesef silahları tanımıyor. Elbette haritaya ilk indiğimiz zaman elimize geçen ilk silahı en hızlı şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Lakin ilk dakikaları atlattıktan sonra hangi silahları kullanacağız? Hangi silah ve silah parçalarını lootlayacağız? Bir çok oyuncu maalesef bundan bir haber oyun sürdürmeye çalışıyor. Bu işinizi oldukça zorlaştırıyor. Doğru yerde doğru silahı kullanırsanız rakiplerinize karşı üstünlüğünüzü korumuş olursunuz. Bu açıdan yazımızda Pubg Mobile için silah rehberini bulabileceksiniz. Silah isimleri, özellikleri, kaliteleri nereden alınabileceği gibi detaylar Pubg Mobile silah rehberimizde bulabileceksiniz. Bu güne kadar Pubg Mobile için yapılmış en detaylı silah rehberi olması için ekstra özen gösterdim. Dilerseniz oyun içinde bulunabilecek silahlarla başlayalım. (Güncellemelerle yeni silahlar eklenebilir)

Ayrıca Bakınız:   GTA V'de Bot - Jetski Nasıl Kullanılır?

Pubg Mobile bütün silahlar

Pubg Mobile için geçerli silah listesini buradan yazacağım. Listenin zaman içinde değişebileceğini unutmayın. Farklılıklar için beni uyarabilirsiniz.

Silahlara geçmeden önce geniş çaplı bir yazı olduğundan sizler için ilgilendiğiniz silahları daha kolay bulmanız adına bir kısayol listesi hazırlamayı uygun gördük. Silahları kategorilere ayırdık ve başlığın altına gizledik. İlgilendiğiniz silahı bulmak için kategorisine tıklamanız yeter. Oyundaki silahlar şu şekildedir.

  1. Sniper
  2. Piyade Tüfeği
  3. Nişancı Tüfeği
  4. SMG
  5. LMG
  6. Pompalılar
  7. Tabancalar
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla'da Maximilian’s Key Elde Etme

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü