Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Silah Rehberi

Pubg Mobile, mobil battle royale oyunu, en önemli unsurlarından birisi elbette silahlar. Bir çok oyuncu maalesef silahları tanımıyor. Elbette haritaya ilk indiğimiz zaman elimize geçen ilk silahı en hızlı şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Lakin ilk dakikaları atlattıktan sonra hangi silahları kullanacağız? Hangi silah ve silah parçalarını lootlayacağız? Bir çok oyuncu maalesef bundan bir haber oyun sürdürmeye çalışıyor. Bu işinizi oldukça zorlaştırıyor. Doğru yerde doğru silahı kullanırsanız rakiplerinize karşı üstünlüğünüzü korumuş olursunuz. Bu açıdan yazımızda Pubg Mobile için silah rehberini bulabileceksiniz. Silah isimleri, özellikleri, kaliteleri nereden alınabileceği gibi detaylar Pubg Mobile silah rehberimizde bulabileceksiniz. Bu güne kadar Pubg Mobile için yapılmış en detaylı silah rehberi olması için ekstra özen gösterdim. Dilerseniz oyun içinde bulunabilecek silahlarla başlayalım. (Güncellemelerle yeni silahlar eklenebilir)

Pubg Mobile bütün silahlar

Pubg Mobile için geçerli silah listesini buradan yazacağım. Listenin zaman içinde değişebileceğini unutmayın. Farklılıklar için beni uyarabilirsiniz.

Silahlara geçmeden önce geniş çaplı bir yazı olduğundan sizler için ilgilendiğiniz silahları daha kolay bulmanız adına bir kısayol listesi hazırlamayı uygun gördük. Silahları kategorilere ayırdık ve başlığın altına gizledik. İlgilendiğiniz silahı bulmak için kategorisine tıklamanız yeter. Oyundaki silahlar şu şekildedir.

  1. Sniper
  2. Piyade Tüfeği
  3. Nişancı Tüfeği
  4. SMG
  5. LMG
  6. Pompalılar
  7. Tabancalar
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü