Basın Bülteni

Tekfest Ankara Oyun Turnuvaları Programı Belli Oldu [Basın Bildirisi]

[Basın Bildirisi] TEKFEST ANKARA’nın programının belirlenmesiyle beraber heyecan daha da arttı. TEKFEST’te, League of Legends, Counter Strike Global Offensive ve PUBG oyunları için tüm ziyaretçilere açık turnuvalar yapılacak. Birbirinden farklı ve özel hediyelerin verileceği turnuvaların finallerinde herkes şampiyonluk için kıyasıya mücadele verecek.

3 Mayıs Cuma gününü League of Legends’a ayıran TEKFEST, 4 Mayıs Cumartesi günü Counter Strike Global Offensive oyunu tutkunları için yapılacak turnuvalarla devam edecek. 5 Mayıs Pazar günü ise dünyayı kasıp kavuran PUBG turnuvası, tüm ziyaretçilere açık olarak yapılacak. Aynı gün içerisinde üniversiteler arası PUBG finalinin de yapılacağı festivalde hafta sonuna özel cosplay yarışması düzenlenecek. Cumartesi günü yarı finali yapılacak etkinliğin pazar günü finali yapılarak dereceye giren cosplay yaratıcılarına ödülleri takdim edilecek.

Ayrıca Bakınız:   Shai ve Unutulmuş Diyar Yıldız Mezarı Maceraları [Basın Bülteni]

TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali’nde turnuva programı belli oldu!

Republic of Gamers, üniversiteler arası PUBG turnuvasının sponsoru oldu

TEKFEST ANKARA, bireysel turnuvaların yanı sıra, üniversite takımlarının mücadele edeceği şampiyonaya da ev sahipliği yapacak. League of Legends, CS:GO ve PUBG oyunları özelinde yapılan turnuvanın finali, TEKFEST içerisindeki ana sahnede yapılarak tüm ziyaretçilerin seyrine sunulacak. PUBG turnuvasının ana sponsoru, ASUS’un oyuncular için özel olarak hazırladığı oyuncu ekipmanları ve bilgisayarları markası Republic of Gamers oldu.

TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali’nde turnuva programı belli oldu!

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Türkiye’de ilk kez Ankara’da düzenlenecek teknoloji ve oyun festivali TEKFEST, çevre illerden de ziyaretçi çekecek ve ülkenin kalbinde, oyuncuları oyunlarla, YouTube ve Twitch fenomenlerini hayranlarıyla buluşturacak. TEKFEST ANKARA, bakanlıkların, Espor Federasyonu’nun ve ilgili tüm tarafların desteğini alarak teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirecek.

Ayrıca Bakınız:   [Basın Bildirisi] Rise of Kingdoms'a Osmanlı İmparatorluğu Eklendi

TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali’nde turnuva programı belli oldu!

3 gün sürecek teknoloji ve oyun festivali TEKFEST için çevre illerden ziyaretçilerle toplamda 50 bin kişinin katılımı bekleniyor. Yaklaşık 7 bin 815 metrekarelik fuar alanında gerçekleşecek olan TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali hakkında daha fazla bilgi için internet sitesinden detayları takip edebilirsiniz. www.tekfestankara.com

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Basın BülteniMMORPGPC

Shai İçin Ön Kayıt Başladı! Black Desert Online Haberleri [Basın Bülteni]

Basın BülteniMMORPG

MOBİL MMORPG’NİN yeni evreni MIA Online [Basın Bülteni]

Basın BülteniMoba

MOBA türünde devrim, Heavy Metal Machines! [Basın Bülteni]

Basın BülteniMMORPGPC

Shai ve Unutulmuş Diyar Yıldız Mezarı Maceraları [Basın Bülteni]

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile v0.12.0 Beta Sürüm Notları