Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Yeni Oyunlar

Yeni Çıkacak Android Oyunlar Nisan 2019 #2

Google Play üzerinden yeni 3 oyun ön kayıt aşamasına girdi. Bu oyunları sizlere tanıtacağım. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm için ön kayıt linklerini de vereceğim. Bu bağlantılardan ön kayıt olduğunuz zaman oyun çıkar çıkmaz bildirim alıyor ve hemen indirebiliyorsunuz. Bu yazıda tanıtımını okuyacağınız oyunlar; Cyber Hunter, Magic Arena: Snow White, Toy Story Drop, Talion… Bir birinden farklı kategorilerde harika oyunlar bizleri bekliyor. Gelin başlayalım;

Ön kayıt olabileceğiniz oyunlar

Cyber Hunter

Battle royale kategorisine bir yenisi daha ekleniyor. Mobil battle royale oyunlarının ne kadar popüler olduğunu biliyorsunuz. Apex Legends’ın PC’deki başarısı ve yakın zaman içinde mobil oyunun çıkacağının duyurulmasıyla benzer temada oyunlar çıkmaya başladı bile. Cyber Hunter’da onlardan birisi. Şimdi ön kayıt ol çıkar çıkmaz haberdar ol. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Toy Story Drop!

Yeni bir mobil renk eşleştirme oyunu Toy Story Drop! yakın zaman içinde mobil telefonlarımızda olacak. Renk eşleştirme bulmaca oyunlarını sevenlerin ilgisini çekecektir. Piyasada bir çok kaliteli alternatifi olan oyun Oyuncak Hikayesi filmi temasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Puzzle Droid isimli Star Wars temalı alternatifine de göz atabilirsiniz. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Magic Arena: Snow White

Magic Arena Snow White

Petlerinizi toplayıp arenaya salabileceğiniz ve düşmanınızın petlerini yaratıklarını yok edebileceğiniz bir sıra tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Basit ve sevimli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Google Play sayfasına bakın.

Talion

Gamevil’den yeni bir rpg oyunu. Aksiyon dolu sahneleri bekliyorum ama videosunda pek göremiyoruz. Oyun çıktığında deneyeceğimden ve kanala yükleyeceğimden emin olabilirsiniz. Oyun, savaş modlarıyla, karakter yaratma ekranıyla ve yüksek grafik kalitesiyle ilginizi çekecektir. Google Play sayfasından kayıt olabilirsiniz.

Yeni mobil oyunlar ön kayıt aşamasına geçtikçe bizde sizleri bu gibi haberlerle bilgilendireceğiz. Mobil oyun haberleriyle ilgili önemli haberleri kaçırmamak için sitemize ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ön Kayıt Olabileceğiniz Yeni Oyunlar Nisan 2019