StratejiYeni Oyunlar

Yeni Mobil Strateji Oyunu World on Fire

Clash of Kings benzeri bir oyun mu arıyorsunuz? O halde World on Fire’a bir bakın. Zira modern dünyada askeri üs geliştirme mobil strateji oyunu. Bu tür oyunları seviyorsanız mutlaka dikkate almanız gereken bir oyun. World on Fire’a benzeyen alternatifler de var. Daha önce oynadıysanız aynı tema üzerine kurulu War Planet Online: Dünya Hakimiyeti oyununa da bakabilirsiniz. Bununla birlikte aynı temada Last Shelter: Survival, Art of War: Last Day gibi benzer temalı alternatifler de var. Elbette aynı kategoride daha çok fantastik temalı bir sürü oyun olduğunu da eklemeliyim. Yine de hepsine göz atmanız mümkün. Gelelim yeni olan World on Fire oyununa…

Askeri üs geliştirin

Temel amacınız kendi kalenizi yani askeri üssünüzü mümkün olan en kısa zamanda geliştirmek. Bununla birlikte kale içini de geliştirmelisiniz. Araştırmalar, askerler, yiyecek, diğer binalar… Hepsi en hızlı şekilde geliştirilip yükseltilmeli ki gücünüzü koruyabilirsiniz.

Bunun yanında oyunda komutan olarak üssü yönetiyorsunuz. Üssü isyancılardan ve diğer sizin gibi oyunculardan korumanız gerekiyor. Bunun için kalenizi savunma teknolojileriyle donattığınız kadar ayrıca asker de basmanız gerekiyor. Ayrıca askerleri diğer oyunculara (pvp) ve isyancılara (pve) saldırmak için de kullanacaksınız.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

İttifaklar önemli

Bu tür strateji oyunlarında hızlı güçlenmek istiyorsanız mutlaka bir ittifaka katılmalısınız. Zira bu sayede diğer oyunculardan yardım alabileceğiniz gibi ayrıca size saldırmak isteyenlerden de korunmuş oluyorsunuz. Ayrıca bazı güçlü saldırılar için ittifakla iş birliği içinde olmalısınız.

world on fire mobil strateji oyunu

War & Order yapımcısından

World on Fire mobil strateji oyunu bu güne kadar çok sayıda oyuncusu olan ve hala oynanan War & Order ve Iron Throne gibi oyunların yapımcılarından geliyor. Bu açıdan kaliteyi bu şekilde anlayabilirsiniz ama bu tür oyunlarda kaliteden önce ne kadar ucuz olduğu önemli. Zira Clash of Kings benzeri strateji oyunları zengin insanlara hitap ediyor. İndirmek isterseniz Google Play sayfasını ziyaret edebilirsiniz. iOS cihaz sahipleri ise AppStore’dan indirebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale Denge Güncellemesi Nisan 2019