MMORPG

Dark Domain Auto Play MMORP Çıktı

Aslında oyunun benim için zerre kadar değeri yok. Bir çok kişi için de değerinin olmadığını biliyorum. Sadece anlayamadığım bir kesim bu tür oyunları oynuyor ki bu yazıda neden onları anlamadığımdan bahsedeceğim. Ama yine onlar için oyundan da biraz bahsedeyim ki auto play oyunları sevenler kaçırmasın derhal indirsinler. Çünkü Dark Domain MMORP oyunu gerçek bir auto play mobil oyun. Dark Domain uzun bir ön kayıt sürecinden sonra geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirdi. Uzun yıllar tarayıcıda oynadığınız mmorpgler gibi bir oyun ama daha iyi grafiklere sahip. Dilerseniz kısaca oyundan bahsedelim.

Dark Domain Mobil Auto Play MMORPG

EYOUGAME(USS)’in çıkardığı oyun 90Mb ilk indirme boyutuna sahip, daha sonra oyun içinden de indirme yapılıyor. Kısa süre içinde 50 bin indirme sınırını geçen oyunun şahsen geleceğini parlak görmüyorum. Zira daha iyi örnekleri mevcut. Oyuna giriyorsunuz ve 4 sınıftan birini seçiyorsunuz. Grafik olarak ortalamanın üstünde yer alan oyun, auto play özelliğine sahip. Daha sonra Auto Play özelliğini kısaca açıklayacağım. Dark Domain’i diğer benzerlerinden ayıran tek özelliği hikayesi, onu da anlayabilirseniz çünkü Türkçe dil desteği yok.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Auto Play nedir?

Baştan oynayanları anlamıyorum dediğim özellik bu. Son zamanlarda oyunların üzerine yazmaya başladılar ya da auto play olmayan oyunlara “auto play değildir” ibaresini eklemeye başladılar çünkü anlaması güç bir özellik olduğunu söylemem lazım. Alın size bir örnek;

auto play hakkında bir yorum

Dark Domain oyununu örnek alalım. Oyuna ilk girdiğinizde size soldaki göreve tıklamanız isteniyor. Daha sonra tek yapmanız gereken görev sohbetlerini geçmek için tıklamak. Hatta biraz sabırlıysanız bunu bile yapmanız gerek yok çünkü süreli. 5 saniye içinde tıklamazsanız görev sohbeti kendi kapanıyor ve ilerliyor.

Dark Domain oyunun tek durakladığı yer senaryoların bitişi. Senaryo bitince diğer senaryoya geçiyor. Bu nedenle yeni göreve tekrar tıklamanız gerekiyor. Bu kadar.

Bu oyunu oynayanları anlamadığım kısım burası, telefon oyunu kendisi oynuyor siz izliyorsunuz, bunun neresinden zevk alıyorsunuz? Bu konuyu bana yorumlarda açıklayabilirseniz sevineceğim.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile 7. Sezonla Gelen Yığınla İçerik