Battle Royale

Call of Duty: Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Activison, yeni mobil oyunun duyurusunu yaptığından beri mobil oyuncular oldukça heyecanlandı. Onlardan bir kaçı da ekip olarak biziz. Hem günümüzün popüler mobil oyun kategorisi olan battle royale türünde çıkacak hem de ismi yeter Call of Duty oyunu olacak. İnsan daha ne ister? Şirket oyunla ilgili bilgileri sır gibi saklamaya devam ederken sizler için Call of Duty Mobile’ın ne zaman çıkacağı, nerede test edileceği ve teste nasıl katılacağınız ile ilgili bilgiler vermek için bu yazıyı yazıyorum. Bu tür yazıları kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Call of Duty Mobile hakkında bilinenler, battle royale türünde olacak, fps kamera açısıyla oynanacak, Apex Legends çıktıktan sonra tanıtıldığından muhtemelen benzerlikler gösterecek, zombiler olacak…

Call of Duty Mobile ilk nerede test edilecek?

Activision’a göre Call of Duty Mobile ilk önce test aşamasına girecek ve sonra bir çok bölgede de yayınlanacak. Test aşamasının ise Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ülkelerinde yapılacağı neredeyse kesinleşti. Avrupa’da test edilecekse insan bir hevesleniyor Türkiye ‘de dahil mi diye ama dediğim gibi kesin bir bilgi yok.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Call of Duty Mobile ne zaman çıkacak?

Peki oyun ne zaman yayınlanacak? Belki beta belki tam sürüm ne zaman Call of Duty Mobile’a girebileceğiz? Bunun için en kesin verilen tarih 2019 yazı. Yani maksimum 2 ay kaldı desem yalan olmaz.

Call of Duty mobile yeni oyun çıkış tarihi

Test aşamasına ise Haziran gibi geçilmesi planlanıyor. Oyunun uzun süredir ön kayıt aşamasında olduğunu söylemek gerek. Bu durumda çıkışına çok fazla kalmadı diyebiliriz.

Call of Duty Mobile nasıl ön kayıt olurum?

Call of Duty Mobile ‘a neden ön kayıt olmalısın? Eğer oyuna bir kere gideceksen ilk haberdar olanların arasına girmek için ön kayıt olman yeterli. Ayrıca bir çok oyun ön kayıt hediyeleri de dağıtıyor. Call of Duty Mobile’a ön kayıt olmak için en kolay yol Google Play üzerinden olmak. Eğer Android kullanıcısı değilseniz, oyunu iPhone ya da iPad’den oynayacaksanız sizleri oyunun kendi resmi internet sitesine yönlendirmem gerekiyor.

Call of Duty Mobile nasıl bir oyun?

İnternete çok fazla bakarsanız Battle Royale ‘den çok fazla bahseden site bulamazsınız. Ama biz özellikle bu yönüne değineceğiz. Lakin yapılan açıklamada Battle Royale modunun ilk başta yayınlanmayabileceği söz konusu. Pc ve konsollarda deneyimlediğiniz Call of Duty senaryolarına telefondan adım atacaksınız. Ama PvP modu Battle Royale olacak. Ayrıca bu modda zombiler de olabilir. Ya da zombi modu ayrıca gelebilir.

Call of Duty Mobile ile ilgili haberleri takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Mantığına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Craft Legends Ön Kayıtta