Strateji

Heroic Magic Duel Kart Destesi Oyunu Ön Kayıtta

Ön kayıt olabileceğiniz yeni oyunlardan birisi Heroic Magic Duel, ilginç yapısıyla doğrudan kayıt ol butonuna bastığım bir oyun. Daha önce Castle Crash oyununda gördüğüm bir platform üzerinde oynanıyor ama içeriği oldukça değişik ve ilgi çekebilecek nitelikte. Nordeus tarafından yayınlanacak olan oyun 127Mb boyutuna sahip, oyun içinde indirme olur mu emin değilim ama bir strateji oyunu için ek indirme olacağını zannetmiyorum. Gelin içeriğini ilginç bulduğum Heroic Magic Duel hakkında bir kaç detay verelim.

Solo ya da çete ile PvE

İşte ilk ilginç kısım, oyunda PvE modu bulunuyor. Bu modu başkalarıyla da oynamanız mümkün. Boss savaşları bir strateji oyunu için ilginizi çeker öyle değil mi? PvE modunda hem kendiniz boss savaşlarına katılabilirsiniz ya da arkadaşlarınızla aynı bossla savaşmanız mümkün.

Ayrıca Bakınız:   Chess Rush İçin Başlangıç Rehberi
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Kartlara baktığımız zaman bir sürü kahraman karşımıza çıkıyor. Bu kartları belirli çizgilerde düşmana saldırmak üzere alana atabiliyor ve galip gelmeye düşmanı zayıflatmaya çalışıyorsunuz.

Sadece asker kartlardan destenizi oluşturmak zorunda değilsiniz. Ayrıca büyü ve minyonlardan da savaş alanına destek verebilirsiniz. Bununla birlikte bu kartları geliştirmekte diğer strateji oyunlarında olduğu gibi Heroic Magic Duel oyununda da var.

heroic magic duel strateji kart destesi

İki haftada bir yeni içerik

Şirketin ön kayıt sayfasında yaptığı açıklamaya göre her iki haftada bir yeni içerikler oyuna eklenecekmiş. Bunu ileride denersem diye buraya not olarak bırakmak istedim. Eğer bu şekilde bir yöntem izlenecekse oldukça etkili bir strateji belirlenmiş olur.

Ayrıca Bakınız:   Marvel Battle Lines - Çok Kötü Olmuş

Google Play sayfasından oyuna ön kayıt olabilirsiniz. Yazımızın başındaki videoyu mutlaka izleyin. İçerik hakkında fikir verecektir. Yeni içeriklerimizi kaçırmamak için ise hemen alt kısımdan sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Sosyal Medyadan Takip Et

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Avatar Pandora Rising Seneye Telefon ve Tabletlerde

Strateji

Breaking Bad: Criminal Elements - Mobil Strateji Oyunu

Strateji

Harry Potter: Magic Awakened Mobil Kart Oyunu Duyuruldu

Strateji

Terminator: Dark Fate Mobil Strateji Oyunu Yakında Çıkacak

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dark Domain Auto Play MMORP Çıktı