İnşaa Oyunları

Minecraft Mantığına Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Craft Legends Ön Kayıtta

Minecraft’ın onca sene geçmesine rağmen hala günümüzde popüler olmasının, kemik kitlesinin oluşmasının sebebi açık dünya, sandbox, yaratıcı dünya gibi özelliklerinin olması. Minecraft oyununda hayalinizde ne varsa şekil verebiliyor ve oyunun zevkini çıkartabiliyorsunuz. Bunun için Minecraft’ın benzerleri de sürekli oyun piyasasına çıkıyor. IGG’nin Craft Legends oyunu ise Minecraft türüne yeni bir soluk getiriyor. Petler, yardımcılar, canavarlar, lonca savaşları, açlık sistemi ve daha fazlası Craft Legend oyununda.

Bir çok türün karışımı

İyi mi kötü mü siz karar verin ama son zamanlarda çıkan oyunlar sadece bir oyun türüne eğilmek yerine bir çok türün karışımını yapıp oyunları piyasaya sürüyor. Örneğin Craft Legend oyununda rpg ve savaş öğeleriyle birlikte Minecraft benzeri sandbox tür harmanlanıyor. Bunu da 2 boyutlu platform üzerine kurmuşlar. Sadece bu karışımda bir mobil oyun türünden hoşlanıyor olsanız bile oyuna şöyle bir bakma ihtimaliniz oldukça yüksek. Oyun sadece bunlarla da sınırlı değil. Ev dizaynı konusunda yaşam simülatörlerine göz kırparken eşya geliştirip satma özelliği sayesinde yönetim stratejisine de kısaca değiniyor.

Craft Legend yeni mobil oyun IGG

 

Gelişmiş içerik

Basit bir oyun gibi görünebilir, Craft Legend ama içeriği oldukça sağlam. Zindanlardan patron avlayın ve düşen eşyalarla evinizi geliştirecek eşyalar yapın. Gerçeklik hissi için ise mevsimsel ve gece gündüz döngülerine dikkat edin. Oyundaki PvE içeriği de sizi tatmin edecek. Bir sürü fantastik yaratık oyun içinde sizleri bekliyor.

Craft Legend yeni mobil oyun IGG

Çok oyunculu bir oyun olan Craft Legend ‘da PvP savaşları ve zindanlarda Co-Op mücadeleler tam ağzınızın tadında. Craft Legend şimdi ön kayıtta. Ön kayıt aşaması ne zamana kadar sürer ne zaman tam sürüm çıkar Bilemiyorum ama bildirim almak isterseniz, Google Play sayfasından ön kayıt olabilir ve çıktığı zaman hemen indirebilirsiniz.

Craft Legend yeni mobil oyun IGG

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Apex Legends’da Hangi Değişiklikler Olacak?