StratejiYeni Oyunlar

SpellForce – Heroes & Magic Android İçin Çıktı

HandyGames tarafından geliştirilen sıra tabanlı strateji oyunu size en yüksek oyun tecrübesini sunmak için ön kayıt aşamasından çıkarak mağazadaki yerini aldı. İlk indirme boyutu 70Mb olan oyun üst düzey bir oyun deneyimi adına iddialı durumda. Ücretli olan oyun içinde başka kesinlikle para harcamanız gerekmiyor. Detaylara değineceğiz. Uzun zamandır beklenen oyunun detayları şu şekilde;

Kendi fantastik imparatorluğunu kur

SpellForce – Heroes & Magic oyununda İnsan, Dark Elf ya da Orklardan oluşan kendi imparatorluğunu kurabiliyor ve geliştirebiliyorsun. İşin iyi tarafı bu sınıfların en küçük detayına kadar kendine özgü görünümleri var. Asker görünümlerinden binalara ya da animasyonlara kadar her şey benzersiz şekilde düzenlenmiş.

Ayrıca Bakınız:   Fantastik Battle Royale Ride Out Heroes Şimdi Ön Kayıtta
Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Ayrıca oyun içinde farklı ırklarla karşılaşmakta mümkün. Bu açıdan içeriği geniş bir strateji oyunu olduğunu söyleyebilirim. Trol, Cüce ya da diğer fantastik yaratıklar oyun içinde karşınıza çıkacaktır. Kendi stratejinize göre ya dost olun ya da ezip geçin.

spellforce heroes and magic

Gelişmiş bir strateji oyunu

SpellForce – Heroes & Magic içinde hikayeye göre tehlikeli vahşi doğayla ya da düşmanlarla savaşmanız gerekiyor. Bununla birlikte madenleri kuşatıp ve kaynak toplayabilir ya da çok değerli hazineleri aramaya yönelebilirsiniz. En iyi tarafı ise şehirleri işgal edebilir ve yok edebilirsiniz.

Ücretli bir oyun

Ücretsiz oyunların daha başarılı bir grafik çizdiğini söylesem yanlış olmaz ama SpellForce – Heroes & Magic ücretli olarak piyasaya sunuldu. Google Play ‘de şuan 31TL olan oyun için para öder misiniz bilemem ama bir çok kişi içeriğe değeceğini söylüyor. Bununla birlikte oyun içinde başka herhangi bir para ödemeniz gerekmiyor. Kozmetik satışı veya küçük ödemeler oyun içinde bulunmuyor. Bu açıdan öde oyna oyun tipi benimsenmiş ve karşınıza ödeme konusunda süprizlerin çıkmayacağı garanti ediliyor.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile FPS Modu Ve 1. Şahıs Kamerası Rehberi

Sıra tabanlı strateji oyunlarını sevenler mutlaka bir baksın.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Strateji

Terminator: Dark Fate Mobil Strateji Oyunu Yakında Çıkacak

RehberStrateji

Star Wars Commander Elmas Kasma (Güncel)

Strateji

Clash of Kings Anormal Oturum Açma Sorunu

Strateji

Tropico Mobil Oyun

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Yeni Sınıf Lahn Black Desert Online’a Geldi [Basın Bülteni]