Mobil Oyun TanıtımYeni Oyunlar

Yeni Oyunlar Ön Kayıtta! Hemen Başvur

Mobil oyunlar cephesinde 4 yeni oyun ön kayıt aşamasına girdi. Bunlar içerisinde spor oyunların arasında rol oyununda, spor oyununa, strateji oyunundan retroya kadar bir çok oyun bulunuyor. Bunları size göstermek istedim. Hoşunuza giderse bağlantıdan ön kayıt sayfasına da gidebilirsiniz. Yeni oyunlar hakkında sürekli haber yapan sitemizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Bu sayede yeni mobil oyunlarla ilgili sürekli bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni ön kayıt aşamasına girmiş ve yakında çıkması beklenen mobil oyunlarımız şunlar; Langrisser, Zombie Survival Pixel Z, Echo of Phantoms ve F1 Manager… Dilerseniz başlayalım.

Langrisser

Strateji ve rol oyunları içeriklerini bizlere sunan oyun türü özellikle uzak doğuda oldukça popüler. Anime tarzında görüntüsüyle dikkat çeken oyun sıra tabanlı rol oyunlarını sevenler için ideal. Bununla birlikte içeriği bakımından strateji geliştirmeniz gerektiği için strateji oyunları kategorisine de girebiliyor. Videodan detaylı bilgi alabilirsiniz. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Fury Survivor: Pixel Z

Pixel görüntülü eski oyunlara benzeyen retro tarzda harika bir zombi oyunu olacağa benzeyen Fury Survivor: Pixel Z kendisi eskiye benzese de içeriği gelişmiş bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Zombiyle dolu bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir aileyi oynadığınız oyunda normal zombilerden patron zombilere kadar sürüyle içerik ve bununla birlikte bol zombili etkinlikler var. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

F1 Manager

f1 manager

Daha önce futbol menejerlik oyunu oynayan arkadaşlarımız F1 Manager’a çok çabuk adapte olacaklardır. Oyun Formula 1 kulübünü yönetmekle alakalı. Formula 1’in resmi oyunudur. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi 1v1 diğer oyuncularla yarışlar yapabilmeniz. Takımınızı zirveye taşımak için doğru kararlar verin ve Formula 1’in yıldızı olun. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Echo of Phantoms

Bir başka sıra tabanlı rol oyunu daha. Çin kültüründen esinlenerek geliştirilmiş oyun oldukça efsanevi içeriğiyle dikkat çekiyor. Sosyal açıdan içeriği de geniş olan oyunda arkadaşlık, evlilik, takas gibi diğer insanlarla geliştirebileceğiniz ilişkileriniz bulunuyor. Benzersiz hayvan ve diğer içeriklerle ilginizi çekebilir. Sıra tabanlı oyun arayanlar için iyi gelebilir. Google Play sayfasından ön kayıt olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Battle RoyaleSandboxYeni Oyunlar

Fantastik Battle Royale Ride Out Heroes Şimdi Ön Kayıtta

MMORPGYeni Oyunlar

Dawn of Isles, Netease'in Yeni MMORPG Oyunu Ön Kayıtta

Hayatta KalmaRol OyunuYeni Oyunlar

Durango: Wild Lands Türkiye İçin Çıktı

İnşaa OyunlarıSandboxYeni Oyunlar

Minecraft'ın Sanal Gerçeklik Sürümü Yakında Çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yerle Bir Eden Golem Destesi (Rehber)