Rol Oyunu

Yeni Pokemon Oyunu Pokemon Rumble Rush Duyuruldu

F2P Pokemon oyunu Pokemon Rumble Rush hem Android hem de iOS için duyuruldu. Yakın zaman içinde Oyun, Android ve iOS platformlarından yayınlanacak. Tam tarih şimdilik belli değil. Bilinirliği yüksek Pokemon, dünya çapında büyük bir ikon haline gelen bir oyun serisi desek yanlış olmaz. Uzun zamandır bir çok oyunla telefonumuzda yer alan Pokemonların kaynağı ise bildiğiniz üzere anime serileri ve mangalar. Japonya’da oyunun ismi farklı olacak. Bu nedenle haberlerde görürseniz şaşırmayın. Orada Pokemon Scramble SP olarak çıkacak olan oyun, tek elle oynanabilecek şekilde yani dik ekran tasarlandı.

Pokemon Rumble Rush nasıl bir oyun?

İçerik olarak çeşitli adaları, favori Pokemonumuz ile araştıracak, karşılaştığımız düşman yaratıklara parmağımızla dokunarak saldırabileceğiz. Benzer rpglerde olduğu gibi seviye aldıkça da yeni özellikler edinecek ve daha güçlü hale geleceğiz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

İlginç bir özellik ise oyun dünyasının 2 haftada bir değişecek olması. Bu değişimle birlikte farklı pokemonlar ve düşmanlarda oyuna eklenecek.

pokemon rumble dash yeni oyun

Avustralya’da çıktı

Oyunun şimdilik Avustralya Google Play’de çıktığı biliniyor. Bizim için cihazınızla uyumlu değil uyarısı veriyor. IP kısıtlaması var mı denemek isterseniz APK dosyasını indirebilirsiniz. Bağlantının güvenliğini kontrol etmenizi öneririm çünkü sitemizde dosya barınmıyor. Google’da arama yaparak da kendiniz bir apk bulabilirsiniz.

Buna benzer haberlerden bildirim almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Dragon's Pit'e Nasıl Gidilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Hikaye Temalı Mobil Oyunlar