Haber

Razer Gold Nedir? Rixty ve Game Sultan Birleşti

Razer’dan yapılan açıklamada bilinen oyun hizmetleri Rixty ve Game Sultan’ın Razer Gold olarak tek bir marka haline geldiği konusunda açıklama yaptı. Bilindiği gibi Razer, her iki hizmetin de üst şirketini 2018 yılında satın almıştı. Artık hizmetlerden faydalanmak adına Rixty ve Game Sultan servislerini kullanan oyuncular hesaplarını Razer Gold’a güncellemesi şart. Sistem içinde bulunan paralarını transfer eden oyuncular bu şekilde Razer Gold avantajlarından global olarak faydalanabilecekler. Yeni oluşum ile Razer Gold artık Rixty ve Game Sultan’ın faaliyet gösterdiği ABD, Kanada, Latin Amerika, Türkiye ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın bazı bölgelerinde hızlı bir şekilde faaliyetlerine başladı.

Oyunlarda kullanılan sanal para

Razer Gold ile oyuncular sanal para ile geniş oyunla ilgili içeriğe sahip sistemden kredi kartı kullanmadan ya da güvensiz ödeme yöntemlerine bulaşmadan satın alma yapabilecek. Bildiğiniz gibi bu tür sistemlere önceden para yükleniyor ve sistem üzerinden oyun ya da oyun içi eşya alınabiliyor. Bu şekilde kredi kartı veya başka bir yöntem kullanmanız gerekmiyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Razer Gold hesabıyla, oyuncular en yeni PC ve mobil oyunlardan oluşan geniş içeriklerden hızlı bir şekilde Blizzard, Tencent, NetEase, Wargaming ve bunun gibi çok daha fazla yayıncının 2 binden daha fazla  oyun ve oyun içi ürününü satın alabiliyorlar.

Razer Gold’dan ödeme kabul eden bazı oyunlar

Örnek vermek gerekirse; PUBG Mobile, Crossfire, World of Warcraft, DOTA 2 ve Fortnite gibi dünyanın en popüler oyunları ve çok daha fazlasını satın almak ya da oyun içi satın alma yapmak için Razer Gold ödemesi kabul ediyor. Bununla birlikte sadece Razer Gold hesabıyla alınabilecek özel eşyalara erişmekte mümkün.

Ayrıca sistemde ödüllendirme de var. Yaptığınız Razer Gold ödemelerine karşılık ödeme tutarına göre hesaplanan Razer Silver kazanıyor ve daha sonra bunları harcama imkanınız oluyor.

razer gold nedir açıklaması

Aranızda Razer Gold kullanan var mı? Ayrıca böyle haberlerden derhal haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Hemen alt kısımdan sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Takip Et

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Heroic Magic Duel Kart Destesi Oyunu Ön Kayıtta