Arcade

Crowd City İlignç Arcade Oyun

Crowd City kısa tanıtım yazı umarım basit ama eğlenceli arcade oyunları arayanlara bir alternatif sunacaktır. Crowd City, piyasada alternatifleri olan bir oyun. Sonuna .io eklenen oyunları bilirsiniz. Onların farklı düşünülmüş bir versiyonu olarak yorumlanabilir. Bu oyunlar kısa süreli olmasıyla bilinir. Ayrıca çevrimiçidir. Yani diğer oyuncularla oynarsınız. Güce dayalı bir oyundur. En güçlü olan oyunu kazanır. Güçten kasıt kas gücüdür yani büyüklük.

Crowd City özellikleri

2 dakikalık maçlar sizlere, metroda, yolculukta hatta tuvalette eğlenceli anlar sunuyor. Crowd City oyununda diğer alternatiflerinden farklı olarak güçlü ve büyük olmak için çevredeki insanları topluluğunuza toplamanız gerekiyor. Crowd City, adından da anlaşılacağı üzere kısa süreli maçlarda toplulukların birbirini asimile ederek birbirine katması şeklinde oynanıyor.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Fragman

Oyuncuların birbirinden renklerle ayrıldığını görüyoruz. Ayrıca küçük ve önemli bir detay da Crowd City arcade oyununa eklenmiş. Toplulukta kaç kişi olduğu liderin kafasının üzerinde yazıyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Crowd City’de adeta sizden küçük toplulukları ezip geçerek daha da büyük bir topluluk haline geliyorsunuz. Amacınızda oyun bitene kadar en büyük topluluk ünvanını korumanız.

crowd city mobil arcade oyunu tanıtım yazısı indirme linkleri ücretsiz oyna

Tasarıma baktığımız zaman bildiğimiz bir şehir teması karşımıza çıkıyor. Şehrin sokaklarında koşuşturan topluluklar, küçük toplulukları kendilerine katmak için koşuşturuyor. Küçükler büyüklerden kaçarken kendilerinden küçük toplulukları yutmak sonucu büyükten korunabiliyor. Çizimler renkler ve mantık güzel olmuş, kısa maçlar ayrı bir eğlence katmış.

Crowd City Mobil Arcade oyunu indir.

Google PlayAppStore

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

Battle Royale

Fortnite, OnePlus 8 Üzerinde 90 FPS Oynandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shai ve Unutulmuş Diyar Yıldız Mezarı Maceraları [Basın Bülteni]