Arcade

Crowd City İlignç Arcade Oyun

Crowd City kısa tanıtım yazı umarım basit ama eğlenceli arcade oyunları arayanlara bir alternatif sunacaktır. Crowd City, piyasada alternatifleri olan bir oyun. Sonuna .io eklenen oyunları bilirsiniz. Onların farklı düşünülmüş bir versiyonu olarak yorumlanabilir. Bu oyunlar kısa süreli olmasıyla bilinir. Ayrıca çevrimiçidir. Yani diğer oyuncularla oynarsınız. Güce dayalı bir oyundur. En güçlü olan oyunu kazanır. Güçten kasıt kas gücüdür yani büyüklük.

Crowd City özellikleri

2 dakikalık maçlar sizlere, metroda, yolculukta hatta tuvalette eğlenceli anlar sunuyor. Crowd City oyununda diğer alternatiflerinden farklı olarak güçlü ve büyük olmak için çevredeki insanları topluluğunuza toplamanız gerekiyor. Crowd City, adından da anlaşılacağı üzere kısa süreli maçlarda toplulukların birbirini asimile ederek birbirine katması şeklinde oynanıyor.

Oyuncuların birbirinden renklerle ayrıldığını görüyoruz. Ayrıca küçük ve önemli bir detay da Crowd City arcade oyununa eklenmiş. Toplulukta kaç kişi olduğu liderin kafasının üzerinde yazıyor.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Crowd City’de adeta sizden küçük toplulukları ezip geçerek daha da büyük bir topluluk haline geliyorsunuz. Amacınızda oyun bitene kadar en büyük topluluk ünvanını korumanız.

crowd city mobil arcade oyunu tanıtım yazısı indirme linkleri ücretsiz oyna

Tasarıma baktığımız zaman bildiğimiz bir şehir teması karşımıza çıkıyor. Şehrin sokaklarında koşuşturan topluluklar, küçük toplulukları kendilerine katmak için koşuşturuyor. Küçükler büyüklerden kaçarken kendilerinden küçük toplulukları yutmak sonucu büyükten korunabiliyor. Çizimler renkler ve mantık güzel olmuş, kısa maçlar ayrı bir eğlence katmış.

Crowd City Mobil Arcade oyunu indir.

Google PlayAppStore

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shai ve Unutulmuş Diyar Yıldız Mezarı Maceraları [Basın Bülteni]