Rol Oyunu

Mobile Legends: Advanture Yeni Bir RPG

Mobile Legends Bang Bang geliştiricisi Moonton yeni bir mobil oyunla karşımıza çıkıyor. Şuan ön kayıt aşamasında olan Mobile Legends: Advanture yakın zaman içinde piyasaya çıkacak. Bakalım Moonton’un yeni oyunu Mobile Legends: Advanture nasıl bir oyunmuş hep beraber görelim.

Mobile Legends kahramanlarından oluşuyor

Oyunda oynayacağınız kahramanların hepsinin Mobile Legends’dan örnek alındığını söylemek gerekiyor. Belki de oyunu en çok ilgi çekici yapacak kısımda burası olacaktır. Hedef kitle Mobile Legends kahramanlarıyla birlikte oldukça genişlemiş gibi görünüyor.

Oyunun türü

Sıra tabanlı rpg desek yanlış olmaz. Takımınızı kuruyor ve düşmanlarınızla savaşmaya başlıyorsunuz. Oyunda otomatik savaş modu var ve siz telefonunuzun başında olmasanız dahi kahramanlarınız savaşmaya devam ediyor. (Ne kadar ilgi çekici bilinmez)

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Mobile Legends: Advanture oyunda onlarca kahraman ve 6 farklı güç bulunuyor. Bunlar arasından kendi kombinasyonunuz ile kendi stratejinizi geliştirmeniz mümkün oluyor. Amblem ve eşyalar toplayarak geliştirebilir ve giyebilirsin. Bu sayede kahramanların her zamankinden çok daha güçlü olabilir.

mobile legends adventure mobil sıra tabanlı rol oyunu

Sonsuz süreli maceralar seni bekliyor. Oyun içinde bir kaç oyun modu bulunuyor. Senaryo modu, labirent, babil kulesi gibi savaş modları ilginizi çekebilir. Oyunların sonlarında ise en güçlü bosslar sizleri bekliyor.

Oyun modlarından bahsetmişken PvP ‘den bahsetmeden geçilmez. Oyunda arena olacak ve burada diğer oyuncularla kapışmanız mümkün olacak. Bununla birlikte Guild kurarak kendi guildinizle yani diğer arkadaşlarınızda güçlü bosslara karşı savaşmanız, PvE yapmanız da mümkün.

mobile legends adventure mobil sıra tabanlı rol oyunu

Ön kayıt ol

Daha yeni ön kayıt aşamasına giren Mobile Legends: Advanture, hızlı şekilde çıkması için ön kayıt olabilirsin. Ne kadar çok oyuncu talep ederse gelişim süresi o kadar hızlanacaktır. Mobile Legends karakterlerinden oluşan Mobile Legends: Advanture oyunun diğer alternatiflerine bir bakalım. En bilinen bir kaç tanesi şu şekidle;

Sıra tabanlı en iyi 5 oyun yazımızdan detayları görmeniz mümkün.

Mobile Legends Adventure ön kayıt olmak için Google Play sayfasına göz atın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

2021'de 1 Milyar Dolardan Fazla Kazanan 8 Mobil Oyun

Haber

Alien: Isolation önümüzdeki ay mobil cihazlara geliyor

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Godzilla Güncellemesi