Aksiyon

Splinter Cell’in Mobil Platforma Tekrar Geleceği Konuşuluyor

Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin mobil oyunu, Splinter Cell seneler önce telefonlarla buluşmuştu. Oldukça başarılı bir grafik çizmiş olan oyun mobil platformun şahlanmasından olsa gerek tekrar mobil oyun mağazalarına giriş yapacak gibi görünüyor.

Sam Fisher geri dönüyor

Ubisoft’un başarılı mobil oyunlarından Splinter Cell, oyundaki karakterimiz Sam Fisher ile oynama imkanı sunmuş ve bu karakter ile aksiyon dolu savaşlarla eğlenme fırsatı sunmuştu. Mobil oyun severlerin ilgi duyduğu Sam Fisher, yine telefonlarınıza konuk olacak. İnternette dolaşan haberlere göre Splinter Cell tekrar mobil platformda karşımıza çıkacak.

splinter-cell-mobil-oyun

Splinter Cell mobil oyunu yenileniyor

Haberi yapan PC Games N’in aktardıklarına göre Ubisoft, Sam Fister’ı yeniden mobil oyun karakteri olarak görebileceğimizi açıklamış. Daha önce Ubisoft’un E3 öncesi Splinter Cell için yenilenecek açıklaması yaptığı da biliniyor. Daha fazla bilgi geldiğinde sizlere kesinlikle aktaracağız.

Ayrıca Bakınız:   Nexon'dan Darkness Rises Mobil Aksiyon Rol Oyunu
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonSavaş Oyunları

Operasyon Atak Mobil Oyun İndir

AksiyonMoba

Brawl Stars Efsane Karakter Çıkarma Şansı

AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Second Galaxy M Yüksek Grafikli Uzay Savaş Ve Ticaret Oyunu

AksiyonRol Oyunu

Mighty Quest for Epic Loot Mobil Oyunu Çıktı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Onumaya Değer
Düşen! Kelime Oyunu