Aksiyon

Splinter Cell’in Mobil Platforma Tekrar Geleceği Konuşuluyor

Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin mobil oyunu, Splinter Cell seneler önce telefonlarla buluşmuştu. Oldukça başarılı bir grafik çizmiş olan oyun mobil platformun şahlanmasından olsa gerek tekrar mobil oyun mağazalarına giriş yapacak gibi görünüyor.

Sam Fisher geri dönüyor

Ubisoft’un başarılı mobil oyunlarından Splinter Cell, oyundaki karakterimiz Sam Fisher ile oynama imkanı sunmuş ve bu karakter ile aksiyon dolu savaşlarla eğlenme fırsatı sunmuştu. Mobil oyun severlerin ilgi duyduğu Sam Fisher, yine telefonlarınıza konuk olacak. İnternette dolaşan haberlere göre Splinter Cell tekrar mobil platformda karşımıza çıkacak.

splinter-cell-mobil-oyun

Splinter Cell mobil oyunu yenileniyor

Haberi yapan PC Games N’in aktardıklarına göre Ubisoft, Sam Fister’ı yeniden mobil oyun karakteri olarak görebileceğimizi açıklamış. Daha önce Ubisoft’un E3 öncesi Splinter Cell için yenilenecek açıklaması yaptığı da biliniyor. Daha fazla bilgi geldiğinde sizlere kesinlikle aktaracağız.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Düşen! Kelime Oyunu