Strateji

Game of Thrones Beyond the Wall Ön Kayıt

Game of Thrones Beyond the Wall, yeni Game of Thrones oyunu ön kayıt aşamasına gerdi. Strateji türünde gelecek oyunla ilgili bilinen herşeyi aktaracağız. Siz de ön kayıt bağlantısından Google Play ‘den ön kayıt olabilir ve Game of Thrones Beyond the Wall çıktığı zaman hemen indirebilirsiniz.

Game of Thrones Beyond the Wall strateji türünde karşımıza çıkacak. Oyunda toplanacak bir çok bilinen karakter olduğu gibi oyunun meşhur ailelerinden asker türleri de oyunda alınabilir olacak.

Game of Thrones Beyond the Wall nasıl bir oyun?

Sizi yormadan oyun hakkında bilgi verelim, bir video yayınlanmış fakat sadece çevreyi gösteriyor. Daha fazla bilgi bulunmuyor. Ama görsellerden edindiğimize göre strateji oyunu ama sıra tabanlı gibi görünüyor. Belirli bölümlerde ilerliyor ve zorlukları aşıyoruz.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Oyunun hikayesinde Game of Thrones‘un meşhur duvarının kontrolünü ele alıyoruz. Bildiğiniz gibi dizi de kontrol Jon Snow‘daydı. Ta ki ayrılması gerekene kadar. Bakalım siz duvarın kontrolünü nasıl sağlayacaksınız?

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall

Oyunun türü olarak resmi sitede macera dolu rol oyunu şeklinde açıklama yapılmış. Savaşlarda karşınıza vahşi bir hayvan da çıkabiliyor ak gezenler de. Bu açıdan oldukça dikkatli olmalısınız.

Game of Thrones Beyond the Wall mobil strateji oyununda topladığınız karakterler geliştirilebilir ve hepsinin kendine özgü yetenekleri bulunuyor. Bunun için oluşturduğunuz takımı da bu karakterlerin özelliklerine göre şekillendirmeniz gerekiyor.

Game of Thrones Beyond the Wall ne zaman çıkacak?

Oyunun çıkış tarihiyle ilgili resmi bir bilgi yok. Hatta doğrudan Google Play üzerinden aradığınız zaman ön kayıt aşamasında olan oyunlar arasında da görünmüyor. Sebebini bilmiyoruz. Belki yeni olduğundan belki de ülkemiz için kullanılabilir olmayacağındandır. Lakin yakın zaman içinde bu sorunun çözüleceği kesin.

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall

Game of Thrones Beyond the Wall mobil strateji oyununun yakın zaman içinde hem Android hem de iOS için çıkacağı ön görülüyor. Yeni bir Game of Thrones oyunu denemek için can atıyoruz.

Google Play – Resmi Site

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pokemon Masters, Yeni Oyun Bu Yaz Çıkacak