Strateji

Tencent’in Oyunu Chess Rush 3 Temmuz’da Çıkıyor

Herkes Auto Chess oyun piyasaya sürer de Tencent‘in geri duracağını mı düşündünüz. Jet hızıyla Chess Rush oyununu geliştirdi ve gizli gizli duyurmaya hazırlanıyordu. Eğer Facebook paylaşımı olmasaydı anca oyun çıktıktan sonra öğrenecektir. Peki nedir bu Chess Rush, Pubg gibi bir oyuna sahip şirket neden Chess Rush gibi bir mobil oyunu piyasaya sürüyor? işte detaylar…

Chess Rush, Auto Chess mobil oyun

Auto Chess terimini videolarımızda ve blog yazılarımızda sık sık duydunuz. Yeni bir oyun türü, daha önce denenmemiş ve insanların ilgi gösterdiği bir tür haline gelmiş şu sıralar PC ve mobilden bir çok alternatifiyle oynanabilen bir oyun türü. Bir çok şirketten sonra Tencent’te kendi Auto Chess oyununu piyasaya sürecek. Hem de paylaşıma bakacak olursak bunu yarın yapacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Auto Chess nedir?

Temelde strateji olan türünde bir çok türden örnekler de görmek mümkün. Bir grup oyuncu aynı alanda bir birleriyle satranç oynuyor. Satranç taşlarıyla değil yaratıklarla oynuyor. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun otamatik bir oyun. Size sadece yaratığı seçmek, dizilimi yapmak, yaratıkları geliştirmek, düşerse eşya takmak ve sonra dua etmek kalıyor.

Chess Rush için 8 kişinin birbiriyle savaşacağı söyleniyor. 8 kişi rastgele birbiriyle eşleşecek. Kazanana bir şey olmazken kaybedenin canı eksilecek. Bu sayede sona kalan kazanacak.

chess rush mobil auto chess oyunu tencent

Tencent’in Auto Chess Oyunu: Chess Rush

Bir çok Auto Chess videosunda bahsettiğimiz üzere oyunlar çok uzun sürüyor. Tencent kendi oyununda buna çareyi bulmuş görünüyor. Chess Rush mobil oyununda ayrıca turbo mod isimli bir mod bulunacak ve bu mod maks 10 dakika sürecek. Süre bittiğinde canı en yüksek olan kazanacak.

Chess Rush indir

Daha herhangi bir indirme bağlantısı sunulmadı. Elbette çıktığında yazısını yazarız ama daha yakından takip etmek isterseniz sizleri Chess Rush Facebook grubuna yönlendirebilirim. Bu arada sayfa değil de neden grup açıkları konusunda hiç bir fikrim yok. Muhtemelen insanların grup sayesinde daha çok etkileşime girmesini istediler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Clash Royale Su Baskını Güncellemesi