Strateji

Tencent’in Oyunu Chess Rush 3 Temmuz’da Çıkıyor

Herkes Auto Chess oyun piyasaya sürer de Tencent‘in geri duracağını mı düşündünüz. Jet hızıyla Chess Rush oyununu geliştirdi ve gizli gizli duyurmaya hazırlanıyordu. Eğer Facebook paylaşımı olmasaydı anca oyun çıktıktan sonra öğrenecektir. Peki nedir bu Chess Rush, Pubg gibi bir oyuna sahip şirket neden Chess Rush gibi bir mobil oyunu piyasaya sürüyor? işte detaylar…

Chess Rush, Auto Chess mobil oyun

Auto Chess terimini videolarımızda ve blog yazılarımızda sık sık duydunuz. Yeni bir oyun türü, daha önce denenmemiş ve insanların ilgi gösterdiği bir tür haline gelmiş şu sıralar PC ve mobilden bir çok alternatifiyle oynanabilen bir oyun türü. Bir çok şirketten sonra Tencent’te kendi Auto Chess oyununu piyasaya sürecek. Hem de paylaşıma bakacak olursak bunu yarın yapacak.

Youtube Kanalıma Abone Olabilirsin

Auto Chess nedir?

Temelde strateji olan türünde bir çok türden örnekler de görmek mümkün. Bir grup oyuncu aynı alanda bir birleriyle satranç oynuyor. Satranç taşlarıyla değil yaratıklarla oynuyor. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun otamatik bir oyun. Size sadece yaratığı seçmek, dizilimi yapmak, yaratıkları geliştirmek, düşerse eşya takmak ve sonra dua etmek kalıyor.

Chess Rush için 8 kişinin birbiriyle savaşacağı söyleniyor. 8 kişi rastgele birbiriyle eşleşecek. Kazanana bir şey olmazken kaybedenin canı eksilecek. Bu sayede sona kalan kazanacak.

chess rush mobil auto chess oyunu tencent

Tencent’in Auto Chess Oyunu: Chess Rush

Bir çok Auto Chess videosunda bahsettiğimiz üzere oyunlar çok uzun sürüyor. Tencent kendi oyununda buna çareyi bulmuş görünüyor. Chess Rush mobil oyununda ayrıca turbo mod isimli bir mod bulunacak ve bu mod maks 10 dakika sürecek. Süre bittiğinde canı en yüksek olan kazanacak.

Chess Rush indir

Daha herhangi bir indirme bağlantısı sunulmadı. Elbette çıktığında yazısını yazarız ama daha yakından takip etmek isterseniz sizleri Chess Rush Facebook grubuna yönlendirebilirim. Bu arada sayfa değil de neden grup açıkları konusunda hiç bir fikrim yok. Muhtemelen insanların grup sayesinde daha çok etkileşime girmesini istediler.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Clash Royale Su Baskını Güncellemesi