Strateji

Plants Vs Zombies 3 Geliştiriliyor

EA Plats vs Zombies’in yeni oyunu Plants Vs Zombies 3 için duyuru yaptı. Şu an alfa aşamasında olan oyuna test edecek oyuncular aranıyor. Plants Vs Zombies 3 için Google Play sayfası dahil oluşturuldu, sayfa aktif olmasına rağmen şu sıralar erişilemiyor belki ileriki zamanlarda aktif olabilir.

Plants Vs Zombies 3 sınırlı sayıda test oyuncusu arıyor

Plants Vs Zombies 3 erken alfa aşamasında bir oyun bunun için test edecek oyuncular gerekiyor. Muhtemelen Google Play sayfasından oyuncu topladılar ve limit dolunca sayfayı kapattılar. Ancak bu yorumu yapabiliyorum. Yine de Google Play sayfasını zaman zaman kontrol edebilirsiniz.

Oyunun yayınlanan görsellerine baktığınız zaman 2. oyunla aynı görüntüye sahip. Zombiler ve bitkiler görülüyor ve geliştiriliyor. Yine görsellere göre oyunun dik ekran olduğu görülüyor.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings 'in Oyun İçi Müşteri Hizmetlerinde Sıkıntı Var

Bitkilerin ve zombilerin çeşitleneceği ve mekaniklerin iyileştirileceği düşünülüyor. Plants vs Zombies 3 için gelen haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Plants vs Zombies 3 Geliştiriliyor

Plants vs Zombies 3 Geliştiriliyor

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz'da Yayınlanacak

MaceraStrateji

Airborne Kingdom Ön Sipariş İçin Hazır

Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6'da Yerleşim Ne Zaman Kurulur ve Genişletilir?

RehberStrateji

Desperados 3'te Kaç Görev Var Ve Bitirmek Ne Kadar Sürüyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Kule Savunma Oyunları (Tower Defense) Önerisi