HaberLeague of LegendsMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Nasıl mümkün olabilir daha mobil oyunu çıkmadı ki diyebilirsiniz. Bu bahsedeceğimiz yöntem de dünya çapında daha yayılmadı ama yakın zamanda hayatımıza girecek. Peki telefondan LoL uzun adıyla League of Legends nasıl oynanacak. Bütün detaylar yazımızda.

League of Legends ve Teamfight Tactics telefondan oynanabilecek

League of Legends, bildiğiniz gibi Riot Games, kontrolünde, Riot Games ise Tencent kontrolünde. Tencent, dünyanın en büyük ve de Pubg Mobile, Fortnite’ın bir kısmı, Chess Rush, Arena of Valor, Honor of Kings gibi ünlü oyunların sahibi. Tencent’in yeni projesi ise kendi oyunlarını basit bir şekilde telefon üzerinden oynatmak şeklinde.

WeGame X Platformu nedir?

Tencent daha önce Çin üzerinden kullanıma sunduğu WeGame platfomunu geliştirdi ve global versiyonunu çıkardı. Yakın zaman içinde bir çok ülkede oyuncuların kullanımına sunulacak platform, ilk etapta League of Legends ve Teamfight Tactics oyunlarınlarını telefonlarınız üzerinden oynamanıza imkan verecek. Daha sonra diğer Tencent oyunları da bu platforma dahil olacak. Kısa süre içerisinde bütün Tencent oyun kütüphanesine buradan erişilebileceği söyleniyor.

Nasıl oynanacak?

Tencent oyunlarını mobilde oynamak için bir şart var. Oyunu oynadığınız bilgisayarın bağlandığı internet ağına telefonunuzla bağlanmanız gerekiyor. Yani her yerden oynamak mümkün olmayacak. Muhtemelen kendi evinizden rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

League of Legends mobil sürümü

Daha önce League of Legends oyununun mobil sürümü üzerinde çalışıldığı resmi olarak duyurulmuştu. Bununla birlikte doğrudan oyunun telefondan oynanabilecek olması kafanızı karıştırabilir ama bir çok kişiye göre League of Legends‘ın bu haliyle telefondan oynanması oldukça zor görülüyor. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Teamfight Tactics

Gün geçmiyor ki yeni bir auto chess oyunu çıkmasın. LoL ile gelen Teamfight Tactics için WeGame X ile oldukça basit bir şekilde oynanabileceği hakkında yorumlar var. Zaten mobil platformlarda onlarca Auto Chess oyunu var. Yani Teamfight Tactics ‘de mobil cihazlarda oynanmak için şimdiden hazır.

League of Legends ve Teamfight Tactics mobil sürümleriyle ilgili haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

WeGame X League of Legends ve Teamfight Tactics Mobil Oyna

WeGame X League of Legends ve Teamfight Tactics Mobil Oyna

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Haber

Minecraft Netherite Kılıç Nasıl Yapılır?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Arkadaş Ekleme ve Silme Arkadaşlarla Maça Girme