Uzay Temalı Oyunlar

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Uzay temalı mobil oyun Cosmic Wars: The Galactic Battle sizlere oldukça ilginç bir uzay savaşı deneyimi sunacak. Sizlere Cosmic Wars: The Galactic Battle mobil oyunu hakkında olabildiğince detaylı bilgi vereceğim. Bakalım beklediğiniz oyun mu?

Bir uzay mobil oyunu

Uzay Temalı mobil oyunları sever misiniz? O halde incelemenizde fayda var. Çünkü uzayda geçiyor ve sizlere oldukça ilginç bir uzay gemisi tasarlama imkanı veriyor.

Uzay Savaş geminizi kendiniz geliştirin

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Cosmic Wars: The Galactic Battle en önemli özelliklerinden birisi uzay gemisi parçalarını tamamen siz belirliyorsunuz. Bu parçaların çoğu silahlar ve onları destekleyen güç ünitelerinden oluşuyor. Düşmanınızı alt etmek için doğru silahları sevmenizi öneriyoruz.

Cosmic Wars: The Galactic Battle 2D mobil oyun

Oyun sonsuz bir uzay deneyimi size sunmuyor. Sadece savaşa odaklanmanızı istiyor. Bunun için 2 boyutlu bir uzayda iki geminin savaştığını görüyorsunuz. Silah çeşitliliği de bizi tatmin edecek düzeyde.

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Oyun pve ve pvp içeriklere de sahip dilerseniz dünyanın herhangi bir yerinden başka bir oyuncuyla dilerseniz uzay korsanlarıyla savaşma seçeneğini sunuyor.

Oldukça geniş bir galaksiye sahip oyun bir çok bölüm ve savaşa ev sahipliği yapıyor. Her bölüm farklı bir düşman ve gemi karşınıza çıkıyor. Ayrıca herkesin kendi gemisini kendi tarzında geliştirme ve oluşturma seçeneği olduğundan karşınıza nasıl birşey çıkacağına da emin olamıyorsunuz. Bu açıdan sürprizler sizi bekliyor.

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Cosmic Wars: The Galactic Battle

Cosmic Wars: The Galactic Battle mobil oyunu indir

Oyunu şimdi indirmek için kendi resmi market sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Küçük bir tanıtım için yazıya eklediğimiz videoyu izleyebilirsin. Diğer uzay temalı oyunlar için bu aramayı ziyaret edebilirsin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.