HaberMobil Oyun

Apple Arcade Türkiye Fiyat ve Detaylar (Ücretsiz Deneme)

Apple Arcade uzun zaman önce tanıtılmıştı. iOS 13 ile birlikte detaylarına da kavuştu. Üzerinden çok geçmeden Türkiye için de kullanıma sunuldu. Kısa zaman önce Türkiye fiyatları açıklanan Apple Arcade fiyat konusunda eleştirildi. İşte Apple Arcade Türkiye ile ilgili merak ettikleriniz.

Apple Arcade Türkiye fiyatı

Açıklanır açıklanmaz bütün haber siteleri insanların bu fiyatı sevmediğini açıkladılar. Sizce doğru mu? Apple Arcade Türkiye fiyatı 34,99₺ olarak açıklandı. Aslında fiyatta çok birşey yok çünkü Amerika fiyatı olarak 4,99$ olarak açıklanmıştı. Bu yazıyı yazdığımızda Türk Lirası karşılığı 35,38₺ yapmakta. Yani normal. Peki Apple Arcade Türkiye bize neler sunuyor?

Apple Arcade Türkiye içeriği

Sisteme dahil edilmiş 100’den fazla oyun hem iOS hem macOS hem de tvOSda oynanabilen oyun bulunuyor.

Oyunlar özellikle yüksek kaliteli ve büyük ekranlar için uygun. Bu açıdan telefonu ekrana yansıtıp bile oynamanız ve oyun zevkiniz katlamanız mümkün.

Sistem dahilinde sunulan oyunlar tamamen sınırsız ve reklamsız sunuluyor. Oyun deneyiminizi etkileyecek olumsuz hiç bir içerik bulunmuyor.

Apple Arcade Türkiye hesabı aile bireyleriyle paylaşılabiliyor. 5 kişiye kadar erişim mümkün. Bunu düşündüğünüz zaman ücret pekte fazla görülmüyor.

Apple Arcade Türkiye ücretsiz abone ol

Sisteme abone olan hesap ilk ay bütün içeriklere ücretsiz erişme imkanı buluyor. Beğenmediğiniz taktirde satın almayı iptal edebiliyorsunuz. Kayıt olmak için kredi kartı bilgileriniz gerekli olabilir. Bir çok sistem bu durumda sizden kartın geçerliliğini kontrol etmek için cüzi bir miktar para çekebilir ama sonra iade ediliyor. Bu durum yaşanırsa şaşırmayın.

Apple Arcade Türkiye bir kaç oyun

Sistemde şimdilik 100’den fazla oyun var dedik. Bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz.
Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm, Towaga: Among Shadows, Mosaic, Overland, Manifold Garden, Shinsekai: Into the Depths, Hot Lava, Where Cards Fall, LEGO Brawls

Bunun gibi çok sayıda oyun sınırsız erişimle sizi bekliyor. Bununla beraber yakın zaman içinde yenilerinin de ekleneceğini ve sürekli genişleyeceğini düşünebilirsiniz.

Apple Arcade Türkiye nasıl abone olunur?

Apple Arcade Türkiye aboneliği için iOS 13 cihazların AppStore uygulamasında Apple Arcade için ayrılmış alanı kontrol edebilirsiniz. Detaylarını ayrıca orada bulmamız mümkün.

Google’ın da benzer bir sistem üzerinde çalıştığını hatırlatırız ve mutlu bir hayat dileriz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir