İnşaa OyunlarıMMORPG

Monolisk Mobil RPG

Monolisk, isminden birşey anlaşılmayan bir oyun ama içeriği çok geniş. Bu yazıda kısaca Monolisk oyununun bütün özelliklerini beğenilerinize sunacağız. İsterseniz sonrasında verdiğimiz bağlantıdan indirmeniz mümkün.

Monolisk nasıl bir mobil oyun?

Monolisk’in en önemli özelliğinden bahsedecek olursak, oyunda zindanları siz yapabiliyorsunuz. Yolları belirleyin, yaratıkları istediğiniz yere koyun ve kendi fikrinizi diğer insanlarla paylaşın. Evet, Monolisk içerisinde yaptığınız zindanları diğer oyuncularla paylaşmanız ve onların sizin zindanlarınızı oynaması mümkün.

 

Diğer oyuncuların zindanlarını oynayın

Sizin zindanlarınızı oynadıkları gibi siz de başka oyuncuların geliştirip yayınladığı zindanları oynayabilirsiniz. Bu şu açıdan önemli çünkü zindan çeşitliliği bununla beraber de oyun içeriği katlanarak artıyor.

Zindan oluşturmak için yaratık topla

Monolisk oyunu arpg ve havk&slash türündetelefonda olabildiği kadar. Kahramanlarınızı geliştirmek için yine oyun içinden düşen kartlar kullanılıyor. Kıyafetler ve yetenekler bunun yanında zindanlarınızda düşman olarak kullanacağınız yaratıklar kartlar şeklinde düşüyor.

Ayrıca küçük bir not olarak eklenmeli ki kendi kartlarınızı kendiniz de craft yani zanaat sistemiyle oluşturabilirsiniz.

Monolisk Mobil oyununu 5 farklı kahramana oyna

Geliştirip oynayabileceğiniz 5farklı kahraman tipi var. Yetenekleri farklı olduğundan kendi tarzınıza göre bir tane seçmeniz mümkün.

Gayet renkli grafiklere sahip oyun çok kişinin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Monolisk indir

Monolisk oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Play

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Dark AllianceRehber

Dark Alliance'da Çevresel Olumsuz Etkileri Azaltma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir