HaberMobil Oyun

GeForce Now Android Cihazlar İçin Yayınlanıyor

Nvidia, bulut oyun servisi GeForce Now sistemini Android cihazlar için yayınlamaya başladı. Şimdilik Kore’de indirilebilen Android uygulaması zaman içinde daha fazla ülkeye yayılacak. Nvidia, şimdilik testleri Kore’de yapmayı uygun gördü.

Avrupa ve Amerika sunucuları kuruldu

Avrupa’da ve Amerika’da sunucular çoktan kuruldu ve hazırlıklar neredeyse tamam. Bir çok yorumcu önümüzdeki aylarda Android kullanıcıları için Avrupa ve Amerika bölgelerinde GeForce Now’ın yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Detaylara baktığımız zaman Almanya ve Kaliforniya ‘da RTX sunucularının kurulduğu açıklanıyor. Gerçekten güçlü sunucularla bulut oyun deneyimi bütün oyuncuları heyecanlandırıyor.

GeForce Now nedir?

Bilmeyenler için kısa bir açıklama yapmak gerekiyor. GeForce Now Android uygulaması sayesinde bilgisayardaki desteklenen herhangi bir oyunu Android cihazınızdan oynamanız mümkün hale gelecek. Bu sistem Microsoft, Google ve bir kaç şirket tarafından profesyonel ve gelişmiş bir şekilde deneniyor. Gelişmiş oyun donanımı cihazlarıyla bilinen şirket Nvidia’da bulut oyun sunucusu işini çoktan beridir yapıyor.

Herhangi bir oyunu, Nvida Shield üzerinden oynamanız imkan veren sistem, yakın zaman içinde telefonlarınıza da destek verecek. Detayları bizimle takip edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Haber

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Haber

Herkes Microsoft'un Activision'ı satın almasını durdurmak istiyor

Haber

Genshin Impact Elemental Reaksiyonlar Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir