Strateji

Terminator: Dark Fate Mobil Strateji Oyunu Yakında Çıkacak

Strateji oyunlarının başarısı özellikle mobil oyunlar arasında kanıtlandı. Sürekli en çok kazananlar arasında ilk sıralarda yer alan strateji mobil oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Terminator film serisinin yenisi olan Terminator: Dark Fate ile birlikte aynı isimde çıkacak olan oyun basit bir şekilde açıklayacak olursak, klasik kale geliştirme strateji oyunu şeklinde bir ifade kullanabiliriz.

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator: Dark Fate mobil oyununda oyuncu olarak biz, direniş savaşçılarının kontrolünü ele alıyoruz.Askerleri geliştirip seviyelerini yükseliyoruz. Yeni birlikler üretiyoruz. Bunun yanında diğer mobil strateji oyunlarında olduğu gibi çeşitli teknolojileri araştırıp daha da güçleniyoruz. Ayrıca direniş kalemizin seviyesini sürekli yükseltip direnişi güçlü kılıyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile FPS Modu Ve 1. Şahıs Kamerası Rehberi

Bütün benzer oyunlarda olduğu gibi Terminator: Dark Fate oyununda da pvp ağırlıklı bir yapı olacak. İttifaklar ve pvp savaşları ön plana çıkacak. Oyundaki ortak düşmanımız ise makineler. Dünyayı yok etmeye çalışan makineleri insanlığın yok etmesi gerekiyor.

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator temalı strateji oyunu

Terminatör dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton yani Terninatör ve Sarah Connor oluyor. Bu açıdan oyun filmle birlikte piyasaya çıkacak ki bu sayede etkisi daha da büyük olacaktır ama mobil oyunlar arasında ilk terminatör temalı strateji oyunu Terminator: Dark Fate olmayacak. Çünkü daha önceden Plarium’un yayınladığı Terminator Genisys: Future War oyunu bulunuyor ve oyun çıkalı uzun zaman oldu.

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator: Dark Fate the Game

Kale geliştirme stratei oyunu

Oyun bildiğimiz standart kale geliştirme strateji oyunlarından. Piyasada bir sürü örneği bulunuyor. Clash of Kings, March of Empires, Terminator Genisys, yine aynı şirketin oyunu Vikings War of Clans, Fetih vs bir çok örneği bulunuyor. Terminator: Dark Fate the Game’i de Skydance Media ve Firefly Games geliştiriyor.

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator: Dark Fate the Game

Terminator: Dark Fate çıkış tarihi

Oyunun çıkış tarihi olarak 1 Kasım açıklandı.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Free For All Modu
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Strateji

Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu

Strateji

G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu

Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Bilgisayardan Oynamak