Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü

Call of Duty Mobile, çıkar çıkmaz bütün dünyada büyük ilgi gördü. Ülkemizde Türkçe oynanabilen oyun bir çok modu ve gelişmiş grafik özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyun hem Android hem iOS hem de Game Loop ile PC platformundan oynanabiliyor. Oyunu bilgisayardan oynamayı tercih edenler için karşılarına “Update Download Failed. Please Make Sure You Have A Stable Connection Code: 554827799 (Güncelleme indirilemedi. Lütfen bağlantının kesilmediğinden emin ol) hatası çıkıyor. Bu hatanın sebebini ve çözümünü sizlere ileteceğiz.

Call of Duty Mobile Code: 554827799 hatasının sebebi nedir?

Oyun çıkar çıkmaz büyük ilgi gördü. Bütün platformlarda durum aynı. Bu hatanın alınmasının tek sebebi yoğunluk. Çok sayıda insan birden sunuculara yüklendiği için sizin bağlantınız geri planda kalıyor. Daha basit şekilde anlatacak olursak, Call of Duty Mobile sunucuları kapasitesinin üzerinde kullanılırken siz de oyuna bağlanmaya çalışıyorsunuz. Bu nedenle sunucu sizin bağlantınızı kabul edemiyor. Hatta görselde de gördüğünüz üzere “Lütfen bağlantının kesilmediğinden emin ol” şeklinde bir uyarı yapıyor.

Call of Duty Mobile Güncelleme Hatası

Call of Duty Mobile Güncelleme Hatası

Call of Duty Mobile Update Download Failed hatası çözümü

Bunun için sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Beklemeniz ve sunucudaki yoğunluğun giderilmesi gerekiyor. Eğer hatayı ilk kurulumda alıyorsanız oyunu tamamen kaldırıp daha müsait bir zamanda tekrar kurmayı deneyin ki dosyalarda bir eksiklik olmasın.

Bu yoğunluk Call of Duty Mobile için ilk günlerde normal. Bundan sonra daha az yoğun olacaktır. Ayrıca yoğunluk devam ederse oyun geliştiricileri sunucu kapasitesini arttıracaktır.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Fragman