Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile Update Download Failed Hatası Ve Çözümü

Call of Duty Mobile, çıkar çıkmaz bütün dünyada büyük ilgi gördü. Ülkemizde Türkçe oynanabilen oyun bir çok modu ve gelişmiş grafik özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyun hem Android hem iOS hem de Game Loop ile PC platformundan oynanabiliyor. Oyunu bilgisayardan oynamayı tercih edenler için karşılarına “Update Download Failed. Please Make Sure You Have A Stable Connection Code: 554827799 (Güncelleme indirilemedi. Lütfen bağlantının kesilmediğinden emin ol) hatası çıkıyor. Bu hatanın sebebini ve çözümünü sizlere ileteceğiz.

Call of Duty Mobile Code: 554827799 hatasının sebebi nedir?

Oyun çıkar çıkmaz büyük ilgi gördü. Bütün platformlarda durum aynı. Bu hatanın alınmasının tek sebebi yoğunluk. Çok sayıda insan birden sunuculara yüklendiği için sizin bağlantınız geri planda kalıyor. Daha basit şekilde anlatacak olursak, Call of Duty Mobile sunucuları kapasitesinin üzerinde kullanılırken siz de oyuna bağlanmaya çalışıyorsunuz. Bu nedenle sunucu sizin bağlantınızı kabul edemiyor. Hatta görselde de gördüğünüz üzere “Lütfen bağlantının kesilmediğinden emin ol” şeklinde bir uyarı yapıyor.

Call of Duty Mobile Güncelleme Hatası

Call of Duty Mobile Güncelleme Hatası

Call of Duty Mobile Update Download Failed hatası çözümü

Bunun için sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Beklemeniz ve sunucudaki yoğunluğun giderilmesi gerekiyor. Eğer hatayı ilk kurulumda alıyorsanız oyunu tamamen kaldırıp daha müsait bir zamanda tekrar kurmayı deneyin ki dosyalarda bir eksiklik olmasın.

Bu yoğunluk Call of Duty Mobile için ilk günlerde normal. Bundan sonra daha az yoğun olacaktır. Ayrıca yoğunluk devam ederse oyun geliştiricileri sunucu kapasitesini arttıracaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Nişancı Oyunu

Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Fragman