MMORPGPC

World of Warcraft’a 2 Yeni Irk Geliyor

Dünyanın en büyük MMORPG oyunlarından birisi olan, kendi kategorisinde rakip tanımayan oyun World of Warcraft‘a yeni ücretsiz güncellemeyle birlikte 2 yeni ırk eklenecek. Blizzard’ın hem ücretli hem de abonelik sistemine sahip oyunu World of Warcarft’a Vulpera ve Mechagnomes ırkları yakında gelecek bir güncellemeyle eklenecek.

Vulpera

Tilki halkı olarak bilinen Vulpera, uzun zaman kumlar arasında hayatta kalmayı başarabilen bir ırk ve Horde’a yakınlığı ile biliniyor. Horde tarafında savaşmak için can atan karavanlar Horde ile bütünleşmek için çoktan yola çıktı. Peki Vulpera nasıl bir ırk?

Vulpera Özellikleri

Vulpera oynamayı düşünenler Hunter, Mage, Monk, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, ve Warrior sınıflarını oynayabilecekler. Irk yeteneğine baktığımız zaman ise; Bag of Tricks: Düşman üzerinde kullanıldığında hasar verir. Eğer dost üzerinde kullanılırsa can basar. Make Camp: Bu yetenekle istediğiniz yere kamp kurabilir ve istediğiniz yerden oraya geri dönebilirsiniz. Hearthstone benzeri bir ırksal yetenek. Nose for Trouble: Düşmandan gelen ilk saldırı daha az hasar verir. Vulpera Survival Kit: Bu yetenek sayesinde humanoidlerden daha fazla loot elde edersiniz. Fire Resistance: Ateşe karşı dayanıklılık sağlar.

Vulpera ve Bineği - World of Warcraft

Vulpera ve Bineği – World of Warcraft

Vulpera’yı nasıl elde edersiniz?

  • Vuldunai için Exalted seviyesine çıkın.
  • Secrets in the Sands başarımını elde edin.

Bunlar için yapmanız gereken ise Vol’dun storylines görev serisini yapın. Bu görevler şunlardır;

  • Unlikely Allies
  • The Warguard’s Fate
  • The Three Keepers
  • Atul’Aman
  • Dangers in the Desert
  • A City of Secrets
  • Storming the Spire

Güncelleme yayınlandığı zaman şartları karşılayan oyuncular için yukarıdaki görev zinciri aktif olacaktır. Görev zincirini tamamladığınız zaman Allied Races: Vulpera başarımını elde etmiş olacaksınız. Bu aşamadan sonra ise karakter seçme ekranında Vulpera ırkını seçme şansınız olacak. Bunun yanında bu ırkla birlikte gelecek olan the Caravan Hyena bineğini alma şansınız olacak. Bu bineğe sadece Horde tarafı binebilir. Son olarak seviye 20’den seviye 120’ye kadar Vulpera sınıfını kasana kadar Heritage Armor kozmetik bir kıyafet setine de sahip olacaksınız.

Yazının 2. safyasında MECHAGNOMES sınıfıyla ilgili bilgi alabileceksiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Spiritwish, Nexon’un Yeni Oyunu