Battle Royale

Call of Duty Mobile İlk Ay Kazancıyla Konuşuluyor

Başarılı bir giriş yapan Call of Duty Mobile oyunu indirme rekorları kırmıştı. İlk haftasında 100 milyon sınırını geçen oyun şimdiye kadar 148 milyon kez indirildi. Elbette bu kadar kısa sürede popüler olan oyunun kazancı merak ediliyordu.

Call of Duty Mobile ne kadar kazandı?

Bir çok oyunu indirme sayısı bakımından geride bırakan oyun Pubg Mobile gibi rakibini de aynı sürede indirme sayıları kıyaslandığında büyük farkla geride bırakmayı başardı. Peki bu kadar başarı ilk ay için ne kadar gelir getirdi?

Açıklanan verilere göre ilk ay için Call of Duty Mobile 53 milyon $ kazanç elde etti ve bu açıdan da oyunun büyük bir başarı yakaladığı konuşuluyor.

Benzer oyunların indirme istatistikleri

Çıktıktan sonra şu ana kadar 148 milyon indirilen Call of Duty Mobile ‘ın aynı kulvardaki rakipleri acaba ilk ay için ne kadar indirildi merak ediyorsanız ;

Pubg Mobile : 60.7 milyon kez

Fortnite Battle Royale : 35 milyon kez

Genel olarak değerlendirdiğiniz zaman sanki mobil oyuncular bu oyunu bekliyormuş gibi bir durum ortaya çıkıyor ve oyun hala çok popüler.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Hangi Telefonlarda 90 FPS Oynanabilir

Battle Royale

Fortnite vs Apple - Epic Games ile Apple Arasında Neler Oluyor?

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Ekranda FPS Görme

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Ekipten Çıkmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir