Battle Royale

Call of Duty Mobile İlk Ay Kazancıyla Konuşuluyor

Başarılı bir giriş yapan Call of Duty Mobile oyunu indirme rekorları kırmıştı. İlk haftasında 100 milyon sınırını geçen oyun şimdiye kadar 148 milyon kez indirildi. Elbette bu kadar kısa sürede popüler olan oyunun kazancı merak ediliyordu.

Call of Duty Mobile ne kadar kazandı?

Bir çok oyunu indirme sayısı bakımından geride bırakan oyun Pubg Mobile gibi rakibini de aynı sürede indirme sayıları kıyaslandığında büyük farkla geride bırakmayı başardı. Peki bu kadar başarı ilk ay için ne kadar gelir getirdi?

Açıklanan verilere göre ilk ay için Call of Duty Mobile 53 milyon $ kazanç elde etti ve bu açıdan da oyunun büyük bir başarı yakaladığı konuşuluyor.

Ayrıca Bakınız:   Fortnite'ın Başarı Hikayesi Çok Para Kazandılar

Benzer oyunların indirme istatistikleri

Çıktıktan sonra şu ana kadar 148 milyon indirilen Call of Duty Mobile ‘ın aynı kulvardaki rakipleri acaba ilk ay için ne kadar indirildi merak ediyorsanız ;

Pubg Mobile : 60.7 milyon kez

Fortnite Battle Royale : 35 milyon kez

Genel olarak değerlendirdiğiniz zaman sanki mobil oyuncular bu oyunu bekliyormuş gibi bir durum ortaya çıkıyor ve oyun hala çok popüler.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Battle RoyaleGüncelleme

Pubg 5.3 Sürümüne Güncellendi. İnanılmaz Değişiklikler Var

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir