AksiyonRol OyunuYoutube

Diablo 4 Oynanış Videosu

Geçtiğimiz yıl Diablo’nun mobil oyunu Immortal’ı duyurduktan sonra neredeyse bütün takipçileri tarafından topa tutulan Blizzard bu sene o kadar tepki sonrası beklendiği üzere, asıl istenilen oyun olan Diablo 4’ü duyurdu. Diablo 4 duyurusuyla beraber oynanış videoları da yayınlandı.

Diablo 4 aksiyon rol oyunu

Tanıtımla ilgili bilinen detaylardan en önemlisi ise Diablo 4’te oynanabilir 3 sınıf olacak. Barbar (Barbarian), Büyücü (Sorceress) ve DruidBu sınıfları ayrıca Diablo 4 tanıtım ve oynanış videosunda da görmeniz mümkün. İçerik olarak oyunun memnun etmediği konuşulsa da çıkışına daha çok zaman olduğunu ve eklemeler yapılabileceğini belirtelim. Ayrıca oyun konusunda Blizzard’ın efsane bir şirket olduğunu da bilen biliyor. Son zamanlarda oyuncuların tepkisini çeken kararlar alsa da yine de Diablo 4’ün tanıtılmasıyla bile oyuncuların fikirlerine önem verdiğini kanıtlıyor.

Diablo 4 Sınıflar Görseli

Diablo 4 oynanış videosu

Blizzard oyunla ilgili 2 farklı video yayınlamış durumda. Şimdiye kadar yayınlanan videolar;

Diablo 4 ile ilgili daha fazla detay için bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Pathfinder: Wrath of the Righteous Çıkış Tanıtım Videosu

Haber

PewDiePie Youtube'u Neredeyse Bırakıyordu

Hack & Slash

Diablo 4, Hikaye Anlatımı, Çok Oyunculu ve Açık Dünya

Haber

Blizcom 2020 İptal Edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mobile Legends’tan 250 Bin Dolarlık Turnuva