Haber

Google Stadia Android Uygulaması

Oyun sektörüne yeni bir soluk getireceğini düşündüğümüz Google’ın Stadia servisinin Android uygulaması yayınlandı. Bilindiği üzere Google Stadia belirli 14 ülkede 19 Kasım 2019 tarihinde hizmete açılacak. Bu ülkeler arasında Türkiye olmasa da daha sonralarda ülkemizin de hizmet vermeye başlayacağı düşünülüyor.

iOS uygulaması daha sonra yayınlanacak

İlk etapta Android için geliştirilen uygulama yakın süre sonra iOS için de çıkacak. Android ve iOS uygulamalarının her açıdan bir biriyle benzer olacağı söyleniyor. Uygulama şimdilik sadece Play Store üzerinden bahsi geçen ülkeler üzerinden indirilebiliyor. İndirdikten sonra Destiny 2 görseli sizi karşılıyor. Ardından Google hesabınızla giriş yapmanız isteniyor. Daha sonrasında size davet kodu soruluyor. Davet kodu da Stadia Oyun Kumandası alanların kutusunda yazılı geliyor.

Ayrıca Bakınız:   Nonstop Knight 2 Ön Kayıt Aşamasında

Google Stadia Google Play Görseli

Google Stadia Android uygulaması ne işe yarıyor?

Google Stadia, bildiğiniz üzere bir bulut oyun hizmeti. Herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan istediğiniz oyunu istediğiniz platformdan oynamanızı sağlıyor. Buna telefonlar da dahil. Telefonlarda oyun oynamak için Google Stadia Mobil Uygulamasına ihtiyacınız var.

Uygulamayı görmek isterseniz ülkemizden indirilemese de VPN ile sorununuzu çözebilirsiniz. Google Stadia Android İndir.

Stadia
Stadia
Geliştirici: Google LLC
Fiyat: To be announced

Uğraşmadan indirmek isterseniz apk dosyasını da indirmeniz mümkün ama ülkemizden giriş yapmaya çalışacağınız için muhtemelen başarılı olamayacaksınız. Buradan kontrol edebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Basın BülteniHaber

Türkiye'de En Çok Battle Royale Seviliyor

Haber

Diablo 2'nin Remastered Versiyonu Hakkında Dedikodular

Haber

Google Stadia Chromecast Cihazları Çok Isıtıyor

Haber

Minecraft Earth Oynayabilecek Bütün Telefonlar Listesi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Breaking Bad: Criminal Elements – Mobil Strateji Oyunu