Simülasyon

Farming Simulator 20 Mobil Platforma İçin Hazır

Bilgisayarda efsane olan ve kendi kemik kitlesini oluşturmayı başarmış oyun serisi Farming Simulator şimdi son oyunuyla mobil platforma geliyor. Focus Home Interactive’in geliştirdiği oyun daha önceki bazı sürümleriyle zaten mobilde yer alıyordu. Yeni oyun Farming Simulator 20 Android, iOS ve Switch için Aralık ayında yayınlanacak.

Farming Simulator 20 Mobile

3 Aralık günü lansman yapacağı açıklanan oyunun Switch için fiyatı belli olsa da diğer platformlar şimdilik ön kayıt topluyor ve fiyat açıklanmamış. Yabancı basında yer alan bilgiye göre Android için fiyat 5.99$ olarak belirlenecek. Switch üzerinden 44.99$ karşılığında ön kayıt olmanız mümkün. Ön kayıt sayfaları için yazıya eklediğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

Farming Simulator 20 nasıl bir oyun?

Oldukça gelişmiş özellikleri olan oyunun tam bir çiftlik simülasyonu olduğunu söyleyebiliriz. Çiftçilik yapın ve ürettiğiniz ürünleri satın. Hayvan besleyin ve kazanç elde edin. Bunların hepsini de özenle çizilmiş ve gerçeğe uyarlanmış tarım araçlarıyla yapabilirsiniz. Bununla birlikte oyuna yeni tarım araçları markaları da ekleniyor. Diğer oyunlara nazaran Farming Simulator 20’de ilk kez John Dere marka tarım araçlarını kullanma imkanınız olacak. Daha fazla detay için yazıya eklediğimiz videoyu da izleyebilirsiniz.

farming simulator 20

Farming Simulator ön kayıt bağlantıları

‎Farming Simulator 20
‎Farming Simulator 20
Geliştirici: GIANTS Software GmbH
Fiyat: ₺229,99+
Farming Simulator 20
Farming Simulator 20
Geliştirici: GIANTS Software
Fiyat: ₺249,99
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSimülasyon

Cities: Skylines 2 FPS Nasıl Artırılır?

RehberSimülasyon

Cities Skylines 2'de binalar nasıl döndürülür?

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Simülasyon

The Sims 4: İş Kıyafeti Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
xCloud Bulut Oyun Servisi Oyun Listesi