AksiyonMMORPG

Path of Exile Mobile Duyuruldu

Şirketlerin PC ve konsol sürümleri olan oyunlarını bir bir mobile aktarmaları olağan ve gerekli bir durum haline geldi. Zira ekonomik açıdan düşünüldüğünde getirileri PC ve Konsol sürümlerine göre çok daha iyi. Yeni bir mobil oyun geliştiren şirketlerden birisi de Grinding Gear Games. Efsane Hack & Slash Path of Exile mobile uyarlanıyor.

Path of Exile Mobile

Yayınlanan geliştirici videosuna baktığımız zaman oyunun tıpkı Path of Exile’a benzediği görülüyor. Bu açıdan oyun başarılı bir şekilde mobile uyarlanmış gibi görülüyor. Sol kısımda navigasyon butonu sağ kısımda yetenekler, diğer mobil oyunlarla benzer bir yapıya sahip diyebiliriz.

Görevler, yetenekler ve sınıfların asıl oyundan alınacağı biliniyor. Bununla birlikte oyunun çıkması için 2020’nin sonlarını bekleyebiliriz. Daha hazır olmadığı geliştiriciler tarafından açıklanmış durumda. Ama yakın zaman içinde Diablo Immortal’ın yayınlanacağını biliyoruz. Bu açıdan Path of Exile Mobile’ın fazla gecikmemesi iyi olur.

Path of Exile hakkında videoyu mutlaka izleyin. Bununla beraber yeni haberler için takip etmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Apex LegendsRehber

Apex Legends Mobile - Perk Sistemi Nasıl Çalışıyor

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile İlk Ay Kazancıyla Konuşuluyor