Savaş Oyunları

Iron Force 2 – Yeni Tank Savaşı Oyunu

Telefonunuzda oynamak için tank savaşı oyunu mu arıyorsunuz? World of Tanks oyunundan bu yana oldukça popüler olan tank savaşları oyununa mobil platformda bir yenisi daha ekleniyor. EA’nın elinden çıkan ve Chillingo şirketinin yayınladığı oyun bakalım bize neler sunacak.

Iron Force 2 Mobil Tank Savaşı Oyunu

Küçük bir bölgede gerçek oyunculara karşı yaptığınız savaşta takım olarak kazanmak amacıyla maçlara giriyorsunuz. 5v5 savaşların gerçekleştiği oyunda rakibinizi alt etmek için takım kurun ve stratejinizi oluşturun. Dünya çapında gerçek oyuncularla eşleşim. Ayrıca geliştirici şirket dengeli maçlar vadediyor.

Kullanabileceğiniz 3 tank çeşidi var

Oyun içinde stratejinize yön verebileceğiniz farklı özelliklerde 3 tank çeşidi bulunuyor. Kendi takımınızı kurun tank dağılımını düzgün yapın ve kazanıp ödülleri kapın. Ayrıca Iron Force 2 oyununda lig sıralaması da bulunuyor.

3 farklı harita

Farklı seçeneklerin olması her zaman iyidir. Oyunda oynayabileceğiniz 3 farklı harita bulunuyor. Haritalara göre tank savaşı stratejinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca farklı içerik sıkılmanızı da önleyebilir.

Ön kayıt ödülleri

Şu an ön kayıt aşamasında olan oyunda ön kayıt olursan oyun başladığı zaman eğitim görevlerini bitirdikten sonra ödüller alabilirsin. Ön kayıt ödülleri; bir adet kartal simgeli ön kayıt avatarı, bir adet T1 bileşim sandığı ve 50 elmas.

Iron Force 2 indir

Ön kayıt olmak ya da indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Iron Force 2
Iron Force 2
Geliştirici: CHILLINGO
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

2021'de 1 Milyar Dolardan Fazla Kazanan 8 Mobil Oyun

Haber

Alien: Isolation önümüzdeki ay mobil cihazlara geliyor

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir