Savaş Oyunları

Iron Force 2 – Yeni Tank Savaşı Oyunu

Telefonunuzda oynamak için tank savaşı oyunu mu arıyorsunuz? World of Tanks oyunundan bu yana oldukça popüler olan tank savaşları oyununa mobil platformda bir yenisi daha ekleniyor. EA’nın elinden çıkan ve Chillingo şirketinin yayınladığı oyun bakalım bize neler sunacak.

Iron Force 2 Mobil Tank Savaşı Oyunu

Küçük bir bölgede gerçek oyunculara karşı yaptığınız savaşta takım olarak kazanmak amacıyla maçlara giriyorsunuz. 5v5 savaşların gerçekleştiği oyunda rakibinizi alt etmek için takım kurun ve stratejinizi oluşturun. Dünya çapında gerçek oyuncularla eşleşim. Ayrıca geliştirici şirket dengeli maçlar vadediyor.

Kullanabileceğiniz 3 tank çeşidi var

Oyun içinde stratejinize yön verebileceğiniz farklı özelliklerde 3 tank çeşidi bulunuyor. Kendi takımınızı kurun tank dağılımını düzgün yapın ve kazanıp ödülleri kapın. Ayrıca Iron Force 2 oyununda lig sıralaması da bulunuyor.

3 farklı harita

Farklı seçeneklerin olması her zaman iyidir. Oyunda oynayabileceğiniz 3 farklı harita bulunuyor. Haritalara göre tank savaşı stratejinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca farklı içerik sıkılmanızı da önleyebilir.

Ön kayıt ödülleri

Şu an ön kayıt aşamasında olan oyunda ön kayıt olursan oyun başladığı zaman eğitim görevlerini bitirdikten sonra ödüller alabilirsin. Ön kayıt ödülleri; bir adet kartal simgeli ön kayıt avatarı, bir adet T1 bileşim sandığı ve 50 elmas.

Iron Force 2 indir

Ön kayıt olmak ya da indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Iron Force 2
Iron Force 2
Geliştirici: COOLFISH GAMES
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir