Haber

Google Stadia Televizyonda Nasıl Görünüyor?

Ülkemizde ilk etapta hizmet vermeyecek olsa da merak edilen bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Android uygulaması yayınlanan Google Stadia‘nın televizyonunuzda nasıl görüneceği ortaya çıktı. Yayınlanan görseller oyuncuları nelerin beklediği konusunda da bir kaç ipucu veriyor.

Google Stadia TV

Google Stadia görsel olarak televizyonda inanılmaz güzel görünüyor. Ana menüde son oynadığınız oyunun büyük bir görseli yer alırken alt kısımda bütün oyunlarınız listeleniyor. Listelenen oyunlarında oynanış sırasına göre listelendiği söyleniyor. Görselden ayrıca açılan hesabın Stadia Pro olduğu anlaşılıyor.

Bildiğiniz gibi Google Stadia her türlü platformdan sadece Google Stadia Kumandasıyla oynanabiliyor. Televizyonlar da buna dahil. Android TVlerde Google Stadia uygulaması üzerinden sadece televizyon ekranı ve özel Stadia Kumandası ile oyun oynamak mümkün hale geliyor. Kilit nokta ise internet hızınız. Sağlıklı bir bağlantı için en az 25Mbps internet hızı gerektiği vurgulanıyor. Bu açıdan ülkemiz için en çok merak edilen konu ise hızımızın yeterli olup olmayacağı.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Hakkında Merak Ettikleriniz

Haber

Bannerlord Tabakhane Atölyesi

Haber

Palworld'de Dostları (Pals) Nasıl Yakalayabilirim?

HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı